ASELSAN Fabrikaları Kamu Personeli Alımı Başvuru Ekranı

ASELSAN Fabrikaları Kamu Personeli Alımı Başvuru Ekranı

ASELSAN fabrikaları kamu personel alımı yapacağını açıkladı. İşçi alımı başvuruları birçok kategoride gerçekleştirilecek. 2021 ASELSAN başvuruları için başvuru ekranı sayfa sonunda sunuldu.

Kamu personeli alımı yapacak olan ASELSAN Ağustos Eylül 2021 dönemi için önemli açıklamalarda bulundu. İşçi alımlarında fabrikalar içerisinde görevlendirilecek personellere ihtiyaç duyuluyor. Başvuru yapacak olan kişilerin kurum açıklamalarını takip etmesi gerekiyor.

ASELSAN İşçi Alımı 2021 Hangi İllerde Kamu Personeli Alımı Yapılacak?

ASELSAN bünyesindeki fabrikalarda görevlendirilmesi istenen işçiler birçok alanda talep edilmektedir. Yapılacak işçi alımlarında adaylar duyuruları da takip ederek ilgili alanda başvurularını tamamlayabilir. Başvuruların Ankara ilinde çalışmayı kabul edecekler için gerçekleşmesi gerekiyor.

ASELSAN Personel Alımı Başvuru Bilgileri

ASELSAN ELEKTRONİK SAN. VE TİC. A.Ş. Ankara işçi alımı için başvuracak adaylar şu bölümler için kuruma form gönderebilir:

• Java yazılım uzmanı

• Navigasyon-ataletsel sensörler sistem mühendisi

• Aviyonik yazılım doğrulama mühendisi

• Pcb tasarım teknisyeni

• Navigasyon sistemleri tasarım mühendisi

• Pcb tasarım mühendisi

• Elektronik harp sistemleri mühendisi

• Gerçek zamanlı yazılım geliştirme mühendisi

• Aviyonik sistemler tasarım mühendisi

Aselsan İşe Alım Kriterlerinden Bazıları

Aselsan kurum bünyesinde genel işçi alım koşullarını kendi resmi sitesinde yayımlıyor. Lisans mezuniyetinin başvurulacak bölüme göre istenen yerden ve puana göre yapılmış olması gerekiyor. Mezuniyet puanlarında yabancı dil isteniyorsa aynı şekilde taban puanı hesaplamalarının yapılmış olması gerekmekte…

Mezun olunan okul yurt dışı kökenliyse bu durumda denkli belgesi şartı aranıyor. Ayrıca okulun kurum tarafından belirtilen kriterler kapsamında ilk 500 barajında bulunması şartı aranıyor.

Aselsan koşulları genel işçi ilanları başvuru kriterleri sayfasında bulunuyor. Kurum için belirtilen açık pozisyonlarda ek koşullar da resmi web sitesinden takip edilebilir. Adaylardan istenen iş deneyimi ve diğer koşullarla alakalı takipte kalabilirsiniz.

Başvuru yapacaklar aşağıda bulunan link adresini kopyalayarak yeni sayfada açma yöntemi ile yapması gerekiyor.

https://www.aselsan.com.tr/tr/kariyer/aselsanli-olmak/acik-pozisyonlar

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.