Aselsan 4 Unvanda Yüksek Maaşla Personel Alımı

Aselsan 4 Unvanda Yüksek Maaşla Personel Alımı

Aselsan tarafından güncel personel alımı ilanı yayınlandı. Yayımlanmış olan ilana göre 4 unvanda yüksek maaşla personel alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylar için kamu kurumu tarafından başvuru şartları açıklanmıştır.

Kendi bünyesinde istihdam etmek üzere online başvuru imkanı ile kariyer hedeflerine bir adım daha yaklaşmak isteyenler için yeni iş fırsatları yayınlamıştır. Başvuru yapacak olan adayların Aselsan bünyesindeki çalışma alanları hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. Başvuru yapacağınız pozisyonundaki başvuru şartlarını dikkatlice incelemeniz ve başvuru şartları sizlere uygun geliyorsa başvuru yapmanız gerekmektedir. İşte başvuru şartları!

Aselsan tarafından 4 unvan da alım yapılacak olan meslekler şu şekildedir; Mühendislik, program kalite mühendisi, teknisyenlik ve üretim planlama mühendisi alanlarında alım yapılacaktır. Tecrübe şartı aranmaksızın tecrübeli veya tecrübesiz adayların başvuruları değerlendirme aşamasında alınacaktır. Tam zamanlı olarak istihdam edilecek personeller, Ankara merkez teşkilatta çalışacaklardır.

Mühendislik genel başvuru şartları: Bu kadro için başvuru yapacak olan adayların iletişim yönünün kuvvetli bilgi paylaşımı konusunda açık ve ekip çalışmasına yatkınlık sağlaması istenmektedir. Adayların yeni teknolojileri takip eden gelişime ve üretime her zaman açık olmaları ve öğrenmeye istekli olmaları şartı aranmaktadır. Başvuru yapacak olan adayların üniversitelerin, mühendislik fakültesi veya teknoloji fakülteleri olmak kaydıyla elektrik, elektronik, makine, bilgisayar, elektronik ve haberleşme veya endüstri mühendisliği bölümlerinden birinde lisans eğitimini tamamlamış olmaları ve mezun olmaları gerekmektedir.

Program kalite mühendisi alımı: Üniversitelerin mekatronik mühendisliği yüksek mühendisliği, endüstri mühendisliği, elektronik mühendisliği veya makine mühendisliği bölüm mezunlarından alım yapılacaktır. Adayların lisans seviyesinde mezuniyet şartlarına sahip olması gerekmektedir. İyi derecede İngilizce bilen adaylar bu ilan için tercih sebepleri arasındadır. Kadın ve erkek adaylardan alım yapılacaktır. Erkek adaylardan askerlik durumunun ilişiği olmaması şartı aranmaktadır.

Teknisyenlik alımı başvuru şartları: Lise mezunu olan adaylardan alım yapılacaktır. Lise mezunu olarak elektrik elektronik mekatronik makine, endüstriyel elektronik haberleşme ve benzeri bölümlerden mezun olan adaylar tercih sebebidir. Başvuru adaylarının savunma sanayi sektöründe saha personeli rollerinde görev almış ve deneyim sahibi olması bu kadro için işe alımlarda bu başvuru adaylarını bir adım öne atmaktadır.

Üretim planlama mühendisi: Lisans düzeyinde endüstri Mühendisliği Bölümü mezunlarından alım yapılacaktır. Ağır işte Çalışmasını engel bir durumunun olmaması gerekmektedir. Adaylardan Office programlarını etkin olarak kullanılması istenmektedir. Aynı zamanda seyahat engelinin olmaması da aranan şartlar arasındadır.

Personel alımı başvuruları nasıl yapılacak?

Aselsan iş ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular kurumun resmi internet sitesi üzerinden dijital ortamda online olarak alınmaktadır. Başvurular için henüz son başvuru tarihleri hakkında net bir açıklama yapılmamakla birlikte başvurular başlamıştır.

personel-alimi-002.jpg

Aselsan Personel Alımı

Güncel İlanlar

Aselsan İşçi Alımı

Mühendis Alımı

Aselsan İlanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.