Artvin Çoruh Üniversitesi 25 Kamu Personeli Alımı

Artvin Çoruh Üniversitesi 25 Kamu Personeli Alımı

Kamu ilanı Artvin Çoruh Üniversitesi 25 kamu personeli alımı duyurusu yapıldı. Lise, önlisans ve lisans mezunları alıma başvuru yapacak. Türkiye genelinden başvuruları nasıl alınacak.

Artvin Çoruh Üniversite Kamu Personeli Alımı

Artvin Çoruh Üniversitesi büro personeli, teknisyen, koruma ve güvenlik görevlisi ve destek personeli alımı yapacağını ilan etti. İlana göre toplam 25 personel alımı yapılacak. Genel şartlar ile beraber aşağıda özel şartları sunuldu.

Teknisyen Alımı (Elektrik): elektrik veya elektrik teknolojisi ön lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak.

Teknisyen Alımı (Bilgisayar): bilgisayar teknolojisi, bilişim sistemleri ve teknolojileri, bilgisayar donanımı, bilgisayar teknolojisi ve bilişim sistemleri ön lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı Silahsız (8 Erkek/3 Kadın): özel güvenlik ve koruma ön lisans programı mezunu olmak veya herhangi bir ön lisans programı mezunu olup geçerli özel güvenlik sertifikasına sahip olmak. (asıl listeye giren adayların atama için bu belgeyi ibraz edecekleri zaman belgenin geçerlilik süresinin dolmamış olması gerekir.) 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun 10. Maddesinde belirtilen şartları taşımak. Koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak gece ve gündüz 8 veya 12 saatlik vardiyalı sistemde Üniversitenin tüm yerleşkelerinde, dış mekânlarda çalışmaya engel hiçbir sağlık sorununun bulunmadığına dair yeni tarihli Sağlık Kurulu Raporu bulunmak.

Destek Personeli Alımı (Temizlik): Herhangi bir ön lisans mezunu olmak. Temizlik hizmetleri görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmadığını belgelendirmek.

Destek Personeli Alımı (Temizlik): Herhangi bir Ortaöğretim (lise ve dengi) okul mezunu olmak. Temizlik hizmetleri görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmadığını belgelendirmek.

Destek Personeli Alımı (Temizlik/Bahçıvan): Herhangi bir Ortaöğretim (lise ve dengi) okul mezunu olmak. Bahçıvanlık veya süs bitkileri alanında sertifika sahibi olmak.

Destek Personeli Alımı (Temizlik/Seracı): Herhangi bir Ortaöğretim (lise ve dengi) okul mezunu olmak. Seracılık alanında sertifika sahibi olmak.

Genel Başvuru Şartları

Bulaşıcı hastalığı bulunmaması veya hastalığı olmaması yemek yaparken temizliğine dikkat etmesi gerekmektedir.

18 yaşını doldurmuş olması 35 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir.
En az Lise mezunu olmaları gerekmektedir.

Erkek adaylarına askerlikle alakası bulunmaması, muaf olması, yapmış olması gerekmektedir.

Adayların en az 1 yıl görev yapması En az 2 yıl deneyimli ve bunu hizmet dökümü ile belgelendirmesi gerekmektedir.

Adayların görev yapmasına, çalışmasına engel bir bedensel, sağlık, ruhsal  durumu bulunmaması gerekmektedir.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı, yüz kızartıcı, suçlar işlememiş olmak 6 aydan fazla ceza almamış olup ağır hapis yatmamış olmak.

KPSS en az 60 puan almış olmak.

Büro personeli alımı: Maliye, Muhasebe ve Denetim veya Muhasebe ve Finans Yönetimi, Elektrik veya Elektrik Teknolojisi, Bilgisayar Teknolojisi, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümlerinde mezun olmak.

Koruma ve güvelik olarak başvuru yapacak erkek adayların en az 1.70 boyunda olması kadın adayların ise en az 1.60 boyunda olması gerekmektedir.

Başvuru Şekli

Başvurular 1 Kasım 2021 tarihinde başlamış olup 10 Kasım2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.