Artvin Çoruh Üniversitesi 11 Sözleşmeli Kamu Personel Alımı Bitiyor

Artvin Çoruh Üniversitesi 11 Sözleşmeli Kamu Personel Alımı Bitiyor

Artvin Çoruh Üniversitesi, 11 sözleşmeli kamu personel alımı için başvuruları kabul etmeye devam ediyor. Üniversite, çeşitli pozisyonlarda çalışacak personel arayışına devam ediyor. Söz konusu alımlar için başvuru süresi bitiyor.

Artvin Çoruh Üniversitesi, sözleşmeli personel alımı için başvuruları almaya başladı. Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar bu alıma başvuru yapabilecek. Temizlik görevlisi, teknisyen, diyetisyen, mühendis ve büro personeli alım oluyor.

Üniversite personel alımı, Sözleşmeli personel alımı, Kamu personeli alımı, Artvin Çoruh Üniversitesi alım ilanı, Üniversite iş ilanları, Kamu personeli iş başvurusu oluyor.

Artvin Çoruh Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Detayları

Artvin Çoruh Üniversitesi, sözleşmeli personel alımı için başvuruları almaya başladı. Üniversite, kamu personeli alımı yapacak ve adayların dikkat etmesi gereken bazı detaylar bulunuyor.

Üniversite, sözleşmeli personel alımı için başvuru şartlarını belirledi. Başvuru yapacak adayların en az lisans düzeyinde eğitime sahip olmaları, KPSS'den belirli bir puan almış olmaları ve başvuru tarihlerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Başvuru Şartları

En az lise düzeyinde eğitim,

Belirli KPSS puanı,

Başvuru tarihlerine dikkat

Çoruh Üniversitesi Kamu Personel Alım Süreci

Artvin Çoruh Üniversitesi tarafından yayınlanan kamu personel alım ilanı, üniversite iş ilanları arasında dikkat çekiyor. Kamu personeli iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, ilan metninde belirtilen şartları ve başvuru tarihlerini takip etmelidir. Bu süreçte başvuruda bulunacak adaylar için en önemli kriterler ise nitelikler, deneyim ve eğitim düzeyidir.

Üniversite İş İlanları ve Kamu Personeli Alımları

Çoruh Üniversitesi'nin açık pozisyonları için yayınladığı iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adayların, ilgili ilan metninde belirtilen şartları dikkatlice incelemeleri gerekmektedir. Adayların özellikle nitelikler, deneyim ve eğitim düzeyi konularına özen göstermeleri, başvurularının başarıyla sonuçlanması için oldukça önemlidir.

Artvin Çoruh Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları

Artvin Çoruh Üniversitesi, sosyal bilimler, fen bilimleri, sağlık bilimleri ve mühendislik alanlarında sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvuru şartları arasında, ilgili alanda lisans veya yüksek lisans mezunu olmak, KPSS puanı şartını sağlamak ve diğer belirtilen koşulları sağlamak bulunmaktadır. Başvuru yapacak adayların özgeçmişlerini, diploma ve KPSS belgelerini eksiksiz bir şekilde teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvuru Süreci ve Detayları

Başvurular, belirtilen tarihler arasında üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır. Başvuru yapacak adayların dikkatle belirtilen şartları incelemesi ve talep edilen belgeleri eksiksiz bir şekilde hazırlamaları gerekmektedir. Ayrıca, başvuru sürecine ilişkin güncel bilgilere yine üniversitenin resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Adaylar başvurularını www.artvin.edu.tr web adresinde bulanan Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak yukarıda istenilen belgeler ile birlikte 15 Mart 2024 tarihi bitimine kadar saat 17:00’a kadar Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.