AÖF Anadolu Üniversitesi 6 Sözleşmeli Kamu Personel Alımı

AÖF Anadolu Üniversitesi 6 Sözleşmeli Kamu Personel Alımı

Anadolu üniversitesi 6 sözleşmeli kamu personel alımı kılavuzu yayınladı. AÖF personel alımı başvuru şartları ile tarihi paylaşıldı. Alımı yapılacak personel için hangi adımlar izlenecek. Öğrenim şartları nedir?

Anadolu Üniversitesi 6 Sözleşmeli Kamu Personel Alımı Duyurusu

AÖF personel alımı kılavuzu adayların erişimine sunuldu. Başvuru için özel ve genel şartlar paylaşıldı.

Başvurular Nasıl ve Hangi Tarihlerde Alınacak

Adaylar 29 Kasım 2021 ile 13 Aralık 2021 tarihleri arasında başvuru yapabilecektir. Başvurular üniversitenin internet sitesinde Kurum İçi Duyurularda bulunan formun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak diğer istenen evraklarla birlikte Anadolu Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı – Yunus Emre Kampüsü Tepebaşı/Eskişehir adresine şahsen veya son başvuru tarihinde Üniversiteye ulaşacak şekilde posta ile yapılması gerekmektedir.

aof-personel-alimi.jpg

Başvuru Şartları

Lisans bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekiyor.

Fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Başvuruda İstenen Belgeler

Başvuru formu ve T.C. Kimlik kartı fotokopisi olması gerekiyor. Lisans diploması aslı veya onaylı sureti, yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olunması halinde denklik belgesi aslı veya noter onaylı sureti isteniyor. En az iki güncel programlama dilini bildiğini gösterir belge ve 2 adet fotoğraf gerekiyor. KPSS sonuç belgesi (en az 70 puanı bulunan adaylar). Yabancı dil KPDS/ÜDS/YDS veya Yükseköğretim Kurulunca eşdeğerliliği kabul edilen belge gerekmektedir. Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum