Aile Çalışma Bakanlığı 22 danışman alımı başvuruları 16 Nisan

Aile Çalışma Bakanlığı 22 danışman alımı başvuruları 16 Nisan

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 11 farklı branşlarda 22 danışman alımı yapacağını açıkladı. Aile Bakanlığı danışman için başvuruları 16 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar alacak. Danışman seçme sınavına katılma şartları sunuldu.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 22 danışman alımı yapacağını ilan etti. Aile Bakanlığı danışma alımı seçme sınavına katılma şartlarını açıkladı. 11 branşta alım yapılacaktır. Başvuruları alınmaya devam ediliyor olup 16 Nisan 2021 tarihinde sona erecek.

Adaylar 11 branşta sadece 2 branşa başvuru yapabilecek.

Türkiye’de bulunan mülteciler için Avrupa Birliği tarafından hazırlanan program dahilinde bu alım gerçekleşecektir. Proje: en kırılgan gruptaki Türk vatandaşları ile geçici koruma ve uluslararası koruma altındaki kişilerin sosyal hizmetlere erişimin arttırılması olarak yapılıyor.

GENEL ŞARTLAR

Güvenlik soruşturması olumlu olması,

Kamu haklarından mahrum olmaması,

Askerliğini yapmış, muaf veya 3 yıl ertelemiş olması,

Yurt içi veya dışı yasağı olmaması gerekmektedir.

Başvurular Bakanlığın web sayfası üzerinden temin edilecek form doldurması ile başlar. Form, dilekçe, sağlık belgesi, adli sicil belgesi, ve başvuruda istenen diğer belgelerle Bakanlığın adresine posta yolu (taahhütlü gönderim tarihi esas alınacak) ile başvuru yapılacak.

Finans uzmanı, satın alma uzmanı, teknik destek ekibi lideri, raporlama ve dokümantasyon uzmanı, kıdemli bilişim teknolojileri uzmanı, teknik destek ekibi lideri yardımcısı, finans asistanı, satın alma asistanı, raporlama ve dokümantasyon asistanı, iletişi ve görünürlük uzmanı, izleme ve değerlendirme veri analisti olarak alım yapılacak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum