Aile Bakanlığı SYDV Memur Alımı B Ehliyetli 4 Ağustos

Aile Bakanlığı SYDV Memur Alımı B Ehliyetli 4 Ağustos

Aile Bakanlığı yeni memur alımı ilanları yayınlamaya devam ediyor. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü B ehliyetli adaylar arasından memur alımı nasıl ve hangi şartlarda yapacağı detayları yazımızda…

Aile Bakanlığı SYDV Memur Alımı Duyurusu

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü Yozgat şehrine sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacağını ilan etti. Ön başvuruları elektronik ortamda 4 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Adaylar başvurularını rahat yapması için sayfa sonuna e-devlet giriş linki ilave edilmiştir.

Milli eğitim bakanlığına bağlı kurumlar tarafından onaylı bilgisayar sertifikası sahibi olmak (ofis programlarını iyi şekilde kullanabilmek).

4 Yıllık Yükseköğretim kurumlarının fen-edebiyat fakültesi bölümlerinden tarih, coğrafya, felsefe, arkeoloji, sanat tarihi, antropoloji ve istatistik lisans diplomasına sahip olmak.

En az B Sınıfı ehliyet, iyi derece araç kullanımı ve seyahat engeli olmamak.

Görevin devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak.

ÖSYM tarafından 2019 ve 2020 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.

El yazısı ile hazırlanmış özgeçmiş (Doğum yeri, eğitim durumu, iş deneyimleri, özel meziyet ve nitelikleri, bu işe neden başvurduğu, geleceğe dönük hedef ve amaçları, aile bilgileri, hobileri gibi konulardan bahsedilecektir.).

2 ay deneme aşaması tamamlanan ve göreve başlayan kişi en az 3 yılı tamamlamadan kendi isteğiyle işten ayrıldığı zaman 30.000,00 TL (Otuzbinlira) tazminatı Vakfımız tarafına ödemeyi kabul etmiş sayılır.

Adaylar tarafından online başvuru "ön başvuru" niteliği taşıyacak olup; SYD Vakıflarınca özel şartlar bölümünde istenilen evrakları süreci içinde teslim etmeyen ya da evraklarını teslim edip genel şartları ve varsa SYD Vakıfları tarafından belirlenmiş özel şartları taşımadığı tespit edilen adayların başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru yapacak adaylarda ikamet şartı aranmaktadır. Diğer tüm SYDV resmi ilanları için başvuru ekranı sunuldu.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/Login.aspx

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum