Adli Tıp Kurumu 23 VHKİ ve Tekniker Alımı Başvuruları

Adli Tıp Kurumu 23 VHKİ ve Tekniker Alımı Başvuruları

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu veri hazırlama kontrol işletmeni ve tekniker alımı yapacağını ilan etti. Yayınlanan ilana göre Adalet Bakanlığı 23 kamu personeli alımı başvuruları nasıl yapılacak.

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Yayınlanan ilanına göre veri hazırlama kontrol işletmeni ve tekniker alımı Adli Tıp Kurumu bünyesine istihdam edilecek. Bakanlık 23 kamu personeli alımı hangi artlarda gerçekleştiriyor.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvanlar olarak alımlar 4 farklı unvanda alınacak olup ve bu unvanların 14 Veri Hazırlama ve kontrol işletmeni, 1 aşçı, 2 biyolog ve son olarak ise 6 adet sağlık teknikerlerinin alınacak.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 35 yaşını bitirmemiş olmak şartı aranıyor.

Askerlikle ilgisi bulunmamak, belirli suçlardan mahkum olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmayan adaylar alınacak. Son müracaat tarihi itibarıyla başvurulacak pozisyon için gerekli öğrenim niteliğini taşıyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvurular Adli Tıp Kurumunun resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Başvurular Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresinde online olarak yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılacak müracaatlar kurum tarafından yapılan açıklamada kabul edilmeyecektir.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular alınmaya başlamış olup en geç müracaatların ise en geç 27 Ağustos 2021 tarihinde sona ereceği belirtildi.

Adaylar için başvurular online olduğundan son başvuru tarihinin 23:59 da sona ereceği belirtiliyor.

Öğrenim Şartları

VHKİ: Büro yönetimi, büro yönetimi ve sekreterlik, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, sekreterlik, ofis teknolojileri ve yönetimi, büro hizmetleri ve yönetici asistanlığı, önlisans programlarının birinden mezun olmak şartları da ek olarak aranmaktadır.
Aşçı: aşçılık, hazır yemek ve aşçılık, mutfak yönetimi, yemek pişirme teknikleri, gastronomi ve mutfak sanatları önlisans programlarının birinden mezun olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.