Adli Tıp Kurumu 23 Devlet Memuru Alımı (Adalet Bakanlığı 2021-2)

Adli Tıp Kurumu 23 Devlet Memuru Alımı (Adalet Bakanlığı 2021-2)

Adli tıp kurumu tarafından yapılan açıklamaya göre farklı niteliklerde 23 adet devlet memuru alımı yapılacağı açıklandı. Adalet Bakanlığı 2021-2 bünyesinde alımlar nasıl yapılacak.

Adalet Bakanlığı personel alımı 2021-2 yapacağını ilan etti. Yayınlanan personel alımı ilanına göre Adli tıp kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı farklı unvanlarda 23 kamu personeli alımı gerçekleştirilecek.

Alımı Yapılacak Nitelikler

Alımı yapılacak nitelikler veri hazırlama ve kontrol işletmeni, aşçı, biyolog ve sağlık teknikeri alımlarını yapılacağı kurum tarafından ilana çıktı.

Başvuru Şartları

Veri hazırlama ve kontrol işletmeni: Belirtilen büro yönetimi, büro yönetimi ve sekreterlik, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, sekreterlik, ofis teknolojileri ve yönetimi, büro hizmetleri ve yönetici asistanlığı bölümlerinden birinden ön lisans mezunu olma şartları aranmaktadır.

Aşçı: Başvuru yapacak kişilerin aşçılık, hazır yemek ve aşçılık, mutfak yönetimi, yemek pişirme teknikleri, gastronomi ve mutfak sanatları bölümlerinden önlisans mezunu olma şartları aranmaktadır.

Biyolog: biyoloji, tıbbi biyolojik bilimler, biyoloji bilimleri ve biyomühendislik, moleküler biyoloji, moleküler biyoloji ve genetik, biyoteknoloji, moleküler biyoteknoloji, biyoteknoloji ve moleküler biyoloji bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak şartları aranmaktadır.

Sağlık Teknikeri: adli tıp teknikerliği, otopsi yardımcılığı, adli tıp bölümlerinden herhangi birinden ön lisans mezunu olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden yapılacak olup şahsen veya taahhütlü posta yolu ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvurular 16 Ağustos tarihi itibari ile saat 10:00 da başlayacak olup en geç müracaatlar 27 Ağustos 2021 tarihinde sona ereceği belirtiliyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum