Adalet Bakanlığı 7-15 Bin TL Maaşla 25 Kamu Personeli Alımı

Adalet Bakanlığı 7-15 Bin TL Maaşla 25 Kamu Personeli Alımı

Adalet Bakanlığı 21 Haziran 2021 tarihinde yayınladığı ilana göre 25 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Bakanlık ilanına başvuran ve işe alınana 7 bin ile 15 bin TL arasında maaş verilecek.

Adalet Bakanlığı 7-15 bin TL maaşla kamu personeli alımı yapacağını 21 Haziran tarihinde duyurdu. Alımı yapılacak personel için şartları ve istenen düzeye göre tablo halinde sunuldu.

Adaylar başvurularını 28 Haziran 2021 ile 12 Temmuz 2021 tarihleri arasında saat 23:59:59’a kadar https://www.turkiye.gov.tradresi üzerinden giriş yaparak, e-Devlet üzerinden yapılması gerekmektedir.

Genel şartları arasında devlet memuru olmasına engel bir durumu olmaması ve hizmet durumlarına göre istenen özelliklere sahip olması gerekiyor.

adalet-memur-alimi.jpg

Öğrenim Durumları

Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden yada bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümü mezunları başvuru yapabilecek.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.