7 Kamu Kurumu Ortalama 14.500 TL Maaşla 203 Kamu Personeli Alımı

7 Kamu Kurumu Ortalama 14.500 TL Maaşla 203 Kamu Personeli Alımı

Kamu kurumlarının İŞKUR üzerinden yayınladığı ilana göre 7 kamu kurumu 203 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. En az ilkokul olmak üzere lise, önlisans ve lisan mezunu adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Kamu kurumları tarafından Kasım ayı devlet personel alım ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan ilanlara göre 7 kamu kurumu 203 memur alımı yapacak. Ticaret Bakanlığı, İl Özel İdaresi, Bursa Osmangazi Belediyesi, Denizli Büyükşehir Belediyesi, Su ve Kanalizasyon İdaresi, Devlet Su İşleri ve TRT kamu kurumlarının yayınladığı ilan detayları aşağıda verilmiştir.

7 Kamu Kurumu Personel Alımı Kontenjanları

Ticaret Bakanlığı, 175 personel

İl Özel İdaresi, 3 personel

Bursa Osmangazi Belediyesi, 10 personel

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 1 personel

Su ve Kanalizasyon İdaresi, 10 personel

Devlet Su İşleri, 3 personel,

TRT, 1 personel alımı yapacak

Ticaret Bakanlığı 175 Devlet Memuru Alımı Başvuruları

Bakanlık bünyesine 175 devlet memuru alımı yapacağını açıklandı. Ticaret Bakanlığı tarafından yayınlanan ilana göre, alımlar kurum tarafından yapılan mülakat (yazılı-sözlü) sınav sonucuna göre gerçekleşecektir. Mülakata, KPSS başarı sırasına göre 20 katı aday çağırılacaktır. Yazılı ve sözlü sınav tek oturumda gerçekleşecektir. Mülakata girmeye hak kazanan adaylar 70 TL sınav ücretini ödeyerek sınava katılacak.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

İl Özel İdaresi En Az İlkokul Mezunu Daimi Kadroda Personel Alımı

Çanakkale İl Özel İdaresi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 1 greyder operatörü, 1 beko loader operatörü ve 1 atölye ustası alımı yapacağını İŞKUR üzerinden kamuoyu ile paylaştı. İşe alınacak olan personeller Çanakkale ilinde istihdam edilecektir. Her aday bir ilana başvuru yapabilecektir. Başvuru yapacak olan adayların alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olmaları gerekmektedir. Başvuru şartları ve başvuru süreci haberimizin içeriğinde sizlere sunulmuştur.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Bursa Osmangazi Belediyesi En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı

Bursa Osmangazi Belediyesi ihtiyaç dolayısıyla İŞKUR üzerinden 10 daimi işçi (çöpçü) alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapacak adayların Osmangazi ilçesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. İşe alınacak olan adaylar haftalık 45 saat çalışacaklardır. Başvuru şartları ve başvuru tarihi haber içeriğinde verilmiştir.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Daimi Kadroda Vasıfsız İşçi Alımı Yapacak!

Denizli Büyükşehir Belediyesine bağlı; PERAŞ temizlik şirketi İŞKUR üzerinden deneyimsiz 1 işçi alımı yapacak. İşe alınacak olan personel daimi kadroda Denizli ilinde istihdam edilecektir. İşe alınacak personelde eğitim şartı ve taş şartı aranmamaktadır. Denizli iş ilanları için bizi takip edin!

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Su ve Kanalizasyon İdaresi 10 Kamu Personel Alımı

Su ve Kanalizasyon İdaresi'ne kamu memur alımları başlayacağı yayınladı. Yayınlanan ilan kılavuzla birlikte alım tarihlerin kesinleştiği ve hangi koşullara göre başvurulacağını ilanda detaylandırıldı. Kurum birimine personel ihtiyaçları doğmasıyla birlikte kadroya yeni memur alımların sağlanması için genel müdürlük tarafından verilen onay sonrası idare hizmetleri tarafından ilanen duyuruldu. Adayların kılavuzda belirtilen özel ve genel nitelikleri karşıladıkları sürece memurluk başvurularını yapabileceklerdir.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Devlet Su İşleri 18-35 Yaşla En Az İlkokul Mezunu Sürekli İşçi Alımı

Devlet Su İşleri (DSİ) 23. Bölge Müdürlüğü Merkez Birimlerinde istihdam edilmek üzere 3 Kamu Personeli alımı yapacak. DSİ tarafından Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile yayımlanmış ilana göre 18-35 yaşla en az ilkokul mezunu olan adayların arasından sürekli işçi (Temizlik Görevlisi) alımı yapılacak. İlan detaylarında belirtilmiş olan başvuru şartlarını sağlıyor olmak ilana müracaat için yeterli olacak. Ayrıca ilan başvuruları 31 Ekim tarihi itibariyle başladı!

Başvuru yapmak için tıklayınız.

TRT KPSS Şartsız Kıdemli Kamu Personeli Alımı

TRT (Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu), ihtiyaç nedeniyle kıdemli kamu personeli alımı ilanı verdi. Ankara ve İstanbul'da geçerli olan iş ilanı, TRT'nin Bilgi Teknolojileri Dairesi bünyesinde işe alınacaktır. Adaylar KPSS puanı olmadan başvuru yapabilecekler. Adaylar siber güvenlik alanında istihdam edilecektir.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.