4-B Sözleşmeli Personel Alımı! Amasya Üniversitesi Personel Alımı

4-B Sözleşmeli Personel Alımı! Amasya Üniversitesi Personel Alımı

4-B sözleşmeli personel alımı ilanları yayınlandı. Amasya Üniversitesi lise, önlisans ve lisans mezunu mühendis, teknisyen, destek personeli, büro personeli ile spor uzmanı alımı yapıyor. En az KPSS 60 puanı bulunanlar başvuracak.

4-B Sözleşmeli Personel Alımı İlanları

Amasya Üniversitesi Türkiye genelinden başvuru kabul edeceği personel alım ilanı yayınlayarak başvuru kabul ediyor. Alımı yapılacak branşlar spor uzmanı, destek personeli, teknisyen, mühendis ve büro personeli alımı olarak yapılacak. Kamupersonelialim.com olarak derledik.

Büro Personeli Alımı 4 kişi: Önlisans ve lisans mezunu olan adaylar, en az KPSS 60 puan ile başvuru yapabilecek.

Teknisyen alımı 1 kişi: Meslek Liselerinin Bilişim Teknolojileri alanından mezun olmak. En az KPSS 60 puan isteniyor.

Destek personeli alımı 4 kişi: lise mezunu olması, hijyen belgesi gerekiyor ve en az KPSS 60 puan isteniyor.

Spor uzmanı alımı 1 kişi: Üniversitelerin beden eğitimi veya spor eğitimi veren bölümlerinden mezun olmak. KPSS P3 Puan türünden en az 60 puan almak. En az Gümüş Cankurtaran Belgesine sahip olmak. En az 2 (iki) yıl yüzme antrenörlüğü ya da havuz cankurtaranlığı yapmış olduğunu belgelendirmek. 2. kademe yüzme antrenörü belgesine sahip olmak.

Mühendis alımı 1 kişi: Üniversitelerin Ziraat Fakültesi Bitki Koruma bölümü mezunu olmak. KPSS P3 Puan türünden en az 60 puan almak. Alanında en az 2 yıl çalıştığını SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirmek. Zirai ilaçlama ve meyve yetiştiriciliği eğitimi katılım belgesine sahip olduğunu belgelendirmek. Amasya iş ilanları olarak sunuldu.

Memur Alımları Başvuru Şekli ve Tarihleri

Başvurular https://pdb.amasya.edu.tr/ adresimizde bulunan Başvuru Talep Formunu bilgisayar ortamında doldurup, çıktısını alıp imzalayarak istenilen belgelerle birlikte 20 Kasım 2023 ile 4 Aralık 2023 mesai bitimi saat: 17.00 ye kadar Amasya Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.