3 Şehir SYDV Memur ve Personel Alımları Başladı

3 Şehir SYDV Memur ve Personel Alımları Başladı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı memur ve personel alımı 8 kişi SYDV tarafından arandığı belirtildi. 3 şehir sosyal yardım ve inceleme görevlisi ile büro görevlisi alımı nasıl yapılacak.

Aile Bakanlığı SYDV Memur ve Personel Alımı Duyurusu

Kamu kurumlarında hizmet etmek isteyenler için 3 farklı niteliklerde ve 3 farklı kurumlardan 8 kamu personeli alımı yapılacağı belirtiliyor. Büro görevlisi alımı ve sosyal yardım inceleme görevlisi alımı olarak yapılmaktadır.

KÜTAHYA SYDV İLANI

Kamuya personel alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Paylaşılan ilana göre Kütahya Dumlupınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına 1 adet personel alınacak.

YOZGAT SYDV İLANI

Yozgat SYDV tarafından yayınlanan ilana göre Yozgat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet memur alımı yapılacak.

GAZİANTEP SYDV İLANI

Gaziantep Şehitkamil SYDV kamu personeli alımı kapsamında 6 adet geçici beden işçisi alımı yapacak.

Genel Şartlar

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olma, çalışmasına engel fiziksel veya zihinsel engelinin bulunmaması ve adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor. Medeni haklarını kullana bilme, görevini devamlı yapmasına engel durumunun bulunmaması, askerlik ile ilişiğinin bulunmaması, Türk ceza kanunun 53. maddesinde belirtilen suçlardan mahkum olmama şartları aranmaktadır.

Özel Şartlar

Gaziantep: en az b sınıfı sürücü belgesine sahip olma, ilanını yayınlandığı vakıf ilan sayfasında belirtilen öğrenim şartları ve KPSS puan şartı aranan unvanlar için KPSS en az 60 puan almış olma şartları aranmaktadır.

Kütahya: 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin muhasebe memurluğunun gerektirdiği bölümlerinden mezun olma şartları aranmaktadır.

Yozgat: 2020 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olma, Vakıf ilan sayfasında belirtilen öğrenim şartlarına sahip olma şartları aranmaktadır.

Başvurular Nereye Yapılacak

Başvuru yapacak adaylar için başvurular haberimizin en altında yer alan link üzerinden e-Devlet kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra başvuru yapacağı ilin ilanına başvurularını yapacaklardır.

Adaylar başvurularını aşağıda verilen Aile Bakanlığı E-Devlet üzerinden yapacaktır.

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/Login.aspx

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.