3 Kamu Kurumu 8 Bin 76 Kamu Personel ve Memur Alımları

3 Kamu Kurumu 8 Bin 76 Kamu Personel ve Memur Alımları

3 kamu kurumu 8 bin 76 kamu personel alımı ve memur alımları yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. Memur alımı ilanına başvuru yapacaklar için 3 kılavuz birden sunuldu. Adaylarda aranan kriterler paylaşıldı.

3 Kamu Kurumu 8 Bin 76 Kamu Personel Alımları

Memur alımları kapsamında yeni 3 ilan yayınlanarak başvuruları almaya başladı. Her düzeyden alım yapılacağı sunulan 3 farklı kılavuzda yer alıyor. Adaylar kılavuzları dikkatli incelemesi gerekiyor.

Aile Bakanlığı 8000 Kamu Personel Alımı Başladı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 8000 sözleşmeli personel alımı ilanı yayınlandı. İlana göre adaylar başvurularını 11 Mart 2024 tarihi bitimine kadar internet ortamında yapacak.

Kamu Personel Alımı Açıklaması: Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında çalıştırılmak üzere, 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” kapsamında KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle Özel Nitelikler tablosunda belirtilen ünvan ve sayıda toplam 8.000 sözleşmeli personel pozisyonlarına yerleştirme yapılacaktır.

İlan detayları için tıklayın.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Şehir Hastanesi 30 Kamu İşçi Alımı ve Memur Alımı İlanı

Kamu kurumları ilan ile istihdamlar yapılmaya devam ediliyor. Son yayınlanan ilana göre Giresun Üniversitesi 30 kadroya başvuru kabul ediliyor. Adaylar lise, önlisans ve lisans mezunu olması isteniyor. 1 Mart 2024 tarihi bitimine kadar başvuru kabul edilecek.

Kütüphaneci, büro personeli, diş protez teknisyeni, elektrik teknikeri, bahçe bakım elemanı, ısıtma ve bahçe bakım elemanı branşlarında istihdam yapılacak.

Başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden “Giresun Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden 16 Şubat 2024 - 01 Mart 2024 tarihleri arasında alınacaktır.

İlan detayları için tıklayın.

EGM Polis Akademisi 17 Kamu Personeli Alımı İlan!

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı personel alımı istihdamında bulunuyor.

Polis Akademisi Başkanlığı ile Polis Akademisi Başkanlığına bağlı İç Güvenlik Fakültesi, Yabancı Diller ve Türkçe Öğretimi Bölümü, Ankara Akyurt Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM), Bitlis POMEM, Bursa POMEM, Erzincan POMEM, İstanbul Arnavutköy POMEM, Adana Kemal Serhadlı POMEM, Karaman POMEM, Yozgat POMEM, Kastamonu Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO), Kırşehir PMYO, Samsun 19 Mayıs PMYO ve Sivas PMYO Müdürlüklerine yerleştirme işlemi yapılacak.

İlan detayları için tıklayın.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.