2 Belediye Kasım Ayı Daimi İşçi Alımı Yapacak

2 Belediye Kasım Ayı Daimi İşçi Alımı Yapacak

Kurucaşile ve Delice Belediye Başkanlığı tarafından işçi alımı ilanları yayımlandı. Daimi kadroda yapılacak olan alım ilanı için farklı kadro ve pozisyonlarda 9 işçi ataması yapılacağı belirtildi. En az ilkokul mezunu adaylardan alım yapılacaktır.

İşçi Alımı İş İlanları

Kurucaşile ve Delice Belediye Başkanlığı, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 9 memur alımı yapacağını açıkladı. 8 destek personeli kadrosunda yardımcı hizmetler personeli ve 1 oksijen ve elektrik kaynakçası alımı yapılacağı açıklandı. Deneyim şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için ilköğretim mezunlarından başlamak kaydı ile diğer kademelerde bulunan kişilerden de müracaatların kabul edileceği belirtildi. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları haberimizde verilmiştir.

Belediye Memur Alımı Başvuru Kriterleri

00007893216 İŞKUR iş ilan numarası ile; Delice Belediye Başkanlığı, 1 oksijen ve elektrik kaynakçısı alımı: Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan adaylardan yapılacak olan alım ilanı için kadın ve erkeklerden müracaatların kabul edileceği açıklanmıştır.

Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde kaynakçı belgesine sahip olmanız istenmektedir. Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan kadın ve erkek adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

00007893440 İŞKUR iş ilan numarası ile; Kurucaşile Belediye Başkanlığı, 8 destek personeli alımı: İlkokul, lise, önlisans ve lisans mezunlarından kabul edilecek olan alım ilanı başvuruları başlamıştır. İlan yayın tarihi itibariyle 46 yaşından gün almamış olmanız gerekmektedir.

Kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan adaylardan alım yapılacaktır. Erkek adayların askerlik görevlerini her 2 ilanı içinde tamamlamış olması istenmektedir.

Belediye Personeli Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Belediyeler tarafından yayımlanmış olan ilan için müracaatlar 30 Ekim 2023 tarih itibari ile kabul edilecektir. Her 2 ilan için son müracaat tarihi ise 3 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır.

Adaylar başvurularını İŞKUR e - şube aracılığı ile elektronik olarak ALO - 170 hattını arayarak veya bulundukları şehirdeki hizmet noktalarından bizzat gerçekleştireceklerdir. Verilen tarihler arasında yapılmayan başvurular, kurum tarafından değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.