17 Farklı Unvanda Sınavsız 100 Kamu Daimi İşçi Alımı

17 Farklı Unvanda Sınavsız 100 Kamu Daimi İşçi Alımı

Kamu kurumu, 17 farklı unvanda kpss2siz kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilana göre 100 kamu bünyesinde daimi işçi alımı yapılacaktır. Adaylardan başvuru yaparken sınav şartı istenmemektedir.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, tarafından yayınlanan ilana göre 17 farklı unvanda en az ilkokul mezunlarının da başvuru yapabileceği kpss’siz 100 kamu personeli alımı yapılacaktır. Belediye tarafından aranan şartlar nedir? Başvurular nasıl yapılacak?

Tekirdağ Belediyesi KPSS’siz Kamu Personeli Alımı Duyurusu

1 Lastik Tamir ve Bakım Ustası ( Lastik Cant Montaj İşçisi ), 20 Tır Çekici / Kamyon Şoförü, 1 Akaryakıt ve Otogaz İkmal ve Dolum Elemanı, 32 Beden İşçisi, 3 Kaynakçı, 3 Otomotiv Elektrikçisi ( Kamyon ve İş Makinası ), 3 İş Makineleri Bakım Onarım Ustası, 3 Otobüs / Kamyon Bakım Onarım Ustası, 3 Motor Ustası, 10 Minibüs Şoförü, 1 Yükleyici, 5 Beko Looder ( Kazıcı - Yükleyici ) Operatörü, 5 Kara Tankeri Operatörü ( Tehlikeli Madde Taşımacılığı ), 3 Kazıcı ( Buhar Kazanı Operatörü/ Kazan Ateşçisi ), 4 Silindir Operatörü, 1 Eksvatör ( Kazıma ve Yükleme Operatörü, 2 Greyder Operatörü alımı yapılacaktır.

İşçi Alımı Başvuru Şartları Nedir?

En az ilkokul mezunu olmak. Şoför kadrosuna başvuru yapacak olan adayların en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Başvuru yapacak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamaları gerekmektedir. Herhangi bir suç hükümlülüğü olmaması gerekmektedir. Başvuru yapılacak kadroya göre meslek lisesi ve endüstri meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

Müracaat Şekli ve Tarihi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular dün (15 Kasım 2022) tarihinde başlamıştır. Personel başvuruları 18 Kasım 2022 tarihine kadar alınacaktır. Bu tarihten sonra başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular sadece Özgeçmiş, Diploma ve Mesleğine ait belge ile birlikte " İstiklal Mah. Kent Sokak No:3/1 Süleymanpaşa başvuru adresine şahsen yapılacaktır. Başvurular sadece şahsen yapılacak, posta ile başvuru yapılmayacaktır.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2

Facebook: kamupersonelialim1

İnstagram: kamupersonelialim

APPLE telefonlara cep uygulamasın için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması inin tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.