Yeni İŞKUR İlanı! Balıkesir Gömeç SYDV Büro İşçisi Alımı Yapacak

Yeni İŞKUR İlanı! Balıkesir Gömeç SYDV Büro İşçisi Alımı Yapacak

Gömeç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı İŞKUR ilanlarına bir yenisini daha ekledi. Kendi bünyesine alacağı büro işçisi hakkında bilgilendirmede bulundu. Daimi kadrosuna ilave edeceği personelden beklentilerini açıkladı.

31 Ocak 2023 (dün) itibariyle yayına alınan İŞKUR ilanı için son başvuru tarihinin, 08 Şubat 2023 Çarşamba günü olacağı bildirildi. Deneyim süresi ve tecrübe beklenmeksizin alınacak olan büro işçisi kadrosu için bazı şartlar sunuldu. Görüşmeler direk Vakıf Müdürü ile gerçekleştirilecek. Kabul edilecek bölümler haberimizde.

Büro İşçisi Olmak için Gereken Şartlar

Türk olmak.

Medeni haklarını kullanabiliyor olmak.

Kamu haklarından herhangi bir men edici durum içerisinde olmamak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

40 yaşını bitirmemiş olmak.

Askerlik durumunun yapıldı/muaf veya tecilli şeklinde olması.

Son 6 aydır Gömeç’te ikamet ediyor olmak.

Bilgisayar kullanabiliyor olmak.

B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve sürücülüğünün iyi derecede olması.

Kabul edilen bölümler dahilinde lisans mezunu olmak.

2021 veya 2022 yıllarında düzenlenmiş olan KPSS sınavına girmiş olmak.

KPSS sınavının P3 puanının baz alınmasıyla en az 60 puan almış olmak.

Hangi Bölümler Kabul Ediliyor?

Eğitim Fakültesi, Halkla İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme, İktisat, Maliye, Kamu Yönetimi, Sosyoloji, Psikoloji, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi ile Sosyal Hizmetler bölümleri bu ilan için kabul gören bölümler arasındadır. Belirtilen bölümlerden mezun olan lisans mezunu adaylar, Gömeç SYDV büro işçisi ilanına başvuruda bulunabilmektedir. Başvuruda gönderilecek olan özgeçmişin, aday tarafından kendi el yazısı ile yazılmış olması istenmektedir.

SYDV Çalışma Şartları ve Mülakat Bilgileri

İşe alınacak olan büro işçisi, daimi çalışma esasına dayalı olarak çalışmalarını sürdürebilecek. Daimi kadro dahilinde çalışma süresi belirtilmeksizin anlaşma sağlanacak. Günlük çalışma saatleri; sabah 08:30 ile akşam 17:30 saatleri aralığında olacağı bildirildi. Çalışma yeri Gömeç SYDV, açık adres bilgisi ise: ‘Mithatpaşa Mahallesi, Atatürk Caddesi, Ocaklı Sokak, No:1/B Hükümet Konağı Gömeç / Balıkesir Gömeç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’ şeklinde ilan edilmiştir.

İş görüşmesi (mülakat) için planlanan tarih 24 Şubat 2023 Cuma günüdür. Belirtilen tarihte saat 14:30’da ve Gömeç Kaymakamlığı Vakıf Toplantı Salonu içerisinde görüşmelerin yapılacağı bildirilen bilgiler arasında yer almaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.