Ulusal Hayvancılık 13 Kamu Personeli Alımı Başvuruları 9-14 Haziran

Ulusal Hayvancılık 13 Kamu Personeli Alımı Başvuruları 9-14 Haziran

Ulusal Hayvancılık Kurumu 19 kamu personeli alımı İŞKUR iş ilanları yayınladı. Büro memuru, güvenlik görevlisi ve hayvan bakıcısı alımı için şartlar neler? En az ilkokul mezunu adaylar başvurularını nasıl yapacağı detayları yazımızda…

Ulusal Hayvancılık İŞKUR iş ilanları yayınlandı.

Uluslararası Hayvancılık Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü 13 kamu personeli alımı yapıyor. Başvuru yapacak adaylar ne az ilköğretim mezunu olması isteniyor. Alım güvenlik görevlisi, büro memuru ve hayvan bakıcı unvanlarında yapılacak.

Başvuru yapacak adaylar he ilan karşılığında verilen numara ile işlem gerçekleştirecektir. 14 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar başvuru işlemi yapılabilir. Elektronik ortam harici başvuru kabul edilmiyor.

Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

4 kişi alım için en az lise mezunu olması gerekiyor. Ağır iş kolu sınıfında çalışmaya engel sağlık sorunu olmaması ve heyet raporu alabilecek durumda olmak. Silahlı veya silahsız özel güvenlik belgesi sahibi olması isteniyor.

Adaylar 18-35 yaş aralığında olması gerekiyor. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak. Başvuru yapılacak işin vardiyalı çalışma düzeninde olması nedeniyle, vardiyalı çalışmaya engel hali olamamak. En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak. Uygulamalı sınav yapılacaktır. Başvuruları 00006072766 iş ilan numarası ile yapılacak.

Büro Memuru Alımı Başvuru Koşulları

2 kili alım için adaylar en az lise mezunu olacaktır. Bilgisayar, ön Muhasebe – muhasebe programlarının kullanımı, stok yönetim programı ve halkla ilişkiler alanında deneyimli olması tercih sebebidir. Başvuru yapacaklar 18 ile 35 yaş arasında olması gerekiyor. Adaylar başvurularını 00006072973 İŞKUR numarası ile yapacak.

Hayvan Bakıcısı Alımı Müracaat Şartları

7 kişi alımı için en az ilköğretim mezunu olması isteniyor. Büyükbaş, küçükbaş hayvan bakıcısı olarak çalışmış olup, bunun belgelemesi tercih sebebidir. 00006072977 İŞKUR iş ilanları numarası kullanılarak başvuru yapılır.

Adaylara uygulama sınavı yapılacaktır. Çalışma adresi Ankara olduğu üzere başvurular buradan alınacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.