Tüvtürk Üniversite Ve Belediye 45 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Tüvtürk Üniversite Ve Belediye 45 Kamu Personeli Alımı Yapacak

Kamu kurumları tarafından yayımlanan güncel ilanlar devam ediyor. TÜVTÜRK Üniversite ve Belediye tarafından bünyelerinde görevlendirilmek üzere gerekli niteliklere sahip adaylar arasından 45 Kamu Personeli alımı yapacak. Başvurulara ilişkin detaylar belli

Boğaziçi Üniversitesi 5 Devlet Memuru Alımı

İstanbul Boğaziçi Üniversitesi tarafından yayımlanmış güncel iş ilanına göre bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 Devlet Memuru alımı yapacak. Yayımlanmış ilanda yer alan bilgilere bakacak olduğumuzda gerekli niteliklere sahip adaylar arasından 1 İş Geliştirme Uzmanı, 2 Analiz, Veri ve Test Uzmanı, 1 Donanım ve Ağ Destek Uzmanı ve 1 Bilgi Güvenliği Uzmanı olarak 5 personel alınacak. Alımı gerçekleştirilecek olan personel tam zamanlı olarak istihdam edilecek. Ayrıca başvuru için müracaat edecek adayların 2022 yılında yapılmış Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve asgari 70 puan almış olmaları gerekiyor.

Hemen başvuru için tıklayınız.

TÜVTÜRK İŞKUR Üzerinden 2 Büro Memuru ve Teknisyen Alacak

TÜVTÜRK (Teknik Denetim Kurumu) tarafından Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile iş ilanları yayımlandı. Kurumun yayımlamış olduğu ilanlara göre bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 Büro Memuru ve Teknisyen alımı gerçekleştirilecek. Başvuru süreci 10 Aralık 2022 tarihinde sona erecek ilan için kurum 1 Araç Muayene Teknisyeni ve 1 Büro Görevlisi olmak üzere 2 personel alımı gerçekleştirilecek. Görevlendirmeler TEM Kocaeli Araç Muayene İstasyonları İşletme ve Ticaret A.Ş. bünyesi için yapılacak.

İŞKUR İlan Numaraları: 00007032807, 00007146089.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi 38 Personel Alımı Yapacak

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 38 Personel alımı yapacak. Belediye Başkanlığının yayımlamış olduğu ilana göre 2022 yılında yapılmış Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve KPSS-P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak gerekiyor. İlan başvuru kılavuzunda belirtilen şartları taşıyan adaylar arasından 38 düz memur alımı gerçekleştirilecek. Yayımlanmış olan ilanın başvuru süreci ise 26-30 Kasım 2022 tarihleri arasında yapılabilecek.

Hemen başvuru için tıklayınız.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.