TÜVTÜRK Personel Alımı 5 Şehir Araç Muayene İstasyonları

TÜVTÜRK Personel Alımı 5 Şehir Araç Muayene İstasyonları

TÜVTÜRK yeni personel alımı ilanları yayınladı. 5 şehre personel alımı yapılıyor. İş ilanlarına göre adaylar başvurularını nasıl yapacak. Hangi şehirler alım yapıyor. TÜVTÜRK iş ilanları yayınlayan istasyonları hangileri olduğu yazımızda…

Yeni TÜVTÜRK personel alımı için iş ilanları yayınlandı. TÜVTÜRK 5 şehre personel alımı hangi artlarda ve nasıl yapacağını adayların erişimine açtı.

İstanbul, Malatya, Erzincan, Düzce ve Sakarya şehirleri büro memuru alımı ve teknisyen alımları yapıyor. Başvuruları aşağıda verilen ilan numaraları ile birlikte İŞKUR ilanları sisteminden yapılacak.

Malatya Seba Araç Muayene İstasyonu İşletmesi

Araç muayene teknisyeni alımı 2 kişi: Meslek Yüksek Okulu (MYO), Endüstri Meslek Lisesi veya dengi meslek liselerinin Makine, Motor, Otomotiv Bölümü Mezunu ( Makine ve Motor bölümlerinin alt bölümlerinden belirli bölümler kabul edilmektedir.). MS Office uygulamalarını kullanabilen, Müşteri memnuniyeti bilincine sahip, B sınıfı sürücü belgesi olan, Tercihen A2, D veya E sınıfı sürücü belgelerinden bir veya birkaçına sahip. Askerliğini yapmış, Bay, 30 yaş altı olması isteniyor. 00006407952 iş ilan numarası ile başvuru yapılacak. 26 Kasım 2021 bitimine kadar başvuru alacak.

İstanbul Arkon Araç Muayene ve Ekspertiz Hizmetleri

Büro memuru alımı 1 kişi: 18 ile 35 yaş arasında olanların başvurusu alınacak. En az lise mezunu olan kişiler başvuru yapabilir. Bilgisayar kullanmayı bilen büro memuru alınacak. Başvurular 00006380117 iş ilan numarası ile yapılacak. 30 Kasım 2021 son tarih olarak ilan edildi.

Erzincan Yılmazlar EGB Araç Muayene İstasyonu İşletimi

Araç Muayene istasyonu teknisyeni alımı 1 kişi: Askerliğini yapmış olması gerekmektedir. En az b ehliyetine sahip olma şartı var. Teknik lise, endüstri meslek lisesi, mesleki açık öğretim lisesi ve dengi meslek liselerinin, mesleki ve teknik eğitim merkezlerinin; makine, motor, tesviye, otomotiv, motorculuk alanları olması gerekmektedir.

Motorlu araç teknolojisi alanı altında otomotiv elektromekanik, otomotiv gövde, otomotiv boya, iş makinaları, iş makinaları bakım ve onarım, motor, motorculuk, motor (benzinli), motor(dizel), motor(dizel motor ayarı onarımı)
Makine teknolojisi alanı altında makina bakım onarım, bilgisayarlı makina imalatı bölümü, makine teknolojisi (endüstriyel kalıp) bölümü gerekiyor.

Yukarıdaki bölümlere eşdeğer önlisans mezunları da başvurabilir. 30 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar başvuru alacak. Başvuru 00006391357 iş ilan numarası ile yapılacak.

Düzce ve Sakarya Araç Muayene İstasyonu İşletmeleri

Araç muayene teknisyeni alımı 2 kişi: Teknik lise, endüstri meslek lisesi veya dengi meslek liselerinin makine, motor, otomotiv veya tesviye bölümü mezunu,(makine ve motor bölümlerinin alt bölümlerden belirli bölümler kabul edilmektedir).

Meslek Yüksekokullarının makine, motor, mekatronik, motor teknolojileri, otomotiv teknolojisi, otomotiv bölümünden mezun olması isteniyor. MS Office uygulamalarını kullanabilen, müşteri memnuniyeti bilincine sahip ve en az "B" Sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. 18-40 yaş arasında olanlar 00006389175 iş ilan numarası ile başvuru yapabilir. 3 Aralık 2021 son tarihtir.

Tüm alımlarda o şehirde ikamet ediyor olma şartı vardır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.