TÜVTÜRK İŞKUR Personel Alımı 3 Şehir İlanı

TÜVTÜRK İŞKUR Personel Alımı 3 Şehir İlanı

İŞKUR TÜVTÜRK personeli alımı yapacak. Yapılan açıklamada İŞKUR resmi sayfası üzerinden paylaşılan ilanda 3 adet farklı TÜVTÜRK personeller alımları yapılacak.

3 Farkı TÜVTÜRK şubelerinin bulunduğu illere personeli alımı yapacağını düzenledi. Paylaşılan ilanlara göre araç muayene istasyonlarına personeli alımları yapılacak.

Alım Yapılacak Şubeler

Düzce ve Sakarya Araç Muayene istasyonlarına 2 ve Manisa Araç Muayene istasyonlarına 10 olmak üzere toplamda 12 personeli alımlarının yapılacağı belirtildi.

Manisa TÜVTÜRK

Manisa TÜVTÜRK kurumunun paylaştığı ilanda alınacak 10 adet personelin Araç Muayene İstasyonu Teknisyeni olduğu açıklandı.

Düzce Ve Sakarya TÜVTÜRK

Düzce Merkez istasyonlarında çalışmak üzere Araç Muayene İstasyonu Teknisyeni alınacak personelin olduğu ve bunun adeti de 2 adet olduğu açıklandı.

Özel Şartlar

Düzce Ve Sakarya İlanı Şartları: en az b sürücü belgesine sahip olan adaylar ilana başvuru yapacaktır. Müşteri memnuniyeti bilincine sahip kişiler başvurularını yapa bilecek olup en az lise mezunu olmak gerekmektedir.

Adaylarda aranan öğrenim şartı ise meslek liselerin makine, motor, mekatronik, motor teknolojileri, otomotiv teknolojisi, otomotiv bölümünden mezun olma şartı aranıyor.

Manisa TÜVTÜRK İlanı

Adaylarda en az b sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekmektedir.  En az lise ve dengi okullardan mezun olmak gerekiyor. Adayların en fazla ön lisans olması gerekiyor. Başvuruda bulunacaklar için yaş şartı olarak en az 19 yaşında olma en fazla 35 yaşında olmuş olmak gerekiyor.

Başvuru Şekli ve Adresi

Başvuru yapacak adaylar için başvurular 00006283066 ve 00006285614 ilan numaraları ile başvurular yapılacaktır. Başvurular sadece İŞKUR üzerinden giriş yapılarak yapılacak olup başka türlü yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.