Türksat 35 Farklı Ünvanda 15750 TL Maaşla Sözleşmeli Personel Alacak

Türksat 35 Farklı Ünvanda 15750 TL Maaşla Sözleşmeli Personel Alacak

Türksat, yüksek maaş ile kendi bünyesinde ki eksikleri gidermek için 35 farklı unvanda kamu personeli alımı yapacak. Başvurular Türksat internet sitesinden elektronik olarak alınacaktır. Başvuru şartları ve başvuru süreci haber içeriğimizde...

Türsat KPSS’siz Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Türksat 35 unvada alım yapacak. Alımı yapılacak kişilere ortalama 15750 TL maaş ödemesi yapılacak. Alım yapılacak unvanlar:

Google da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Güvenlik mimarı, Analiz uzmanı, Veri Madenciliği veri uzmanı, Grafik tasarım uzmanı, Finans uzmanı, Veri tabanı uzmanı, Sızma testi uzmanı, Depolama sistem uzmanı, Zaralı yazılım analiz uzmanı, Güvenlik operasyon uzmanı, Test uzmanı, İşetim sistemi uzmanı, Altyapı ve sistem mimarı, Yazılım mimarı, Güvenli sistemi yöneticisi, Program yöneticisi, Uygulama güvenlik analiz uzmanı, Muhasebe uzmanı, Bütçe ve raporlama uzmanı, İş geliştirme uzmanı İnsan kaynakları uzmanı Kablo sistemleri malzeme uzmanı, Satın alma uzmanı, İnşaat ve proje uzmanı, Sözleşme yönetimi uzmanı, Rgülasyon uzmanı, Yönetim sistemleri uzmanı, Yazılım geliştirma uzmanı, Proje yöneticisi, Büyük veri uzmanı, Network uzmanı, Linux-unix uzmanı ve Çözüm mimarı alınacak.

Personel Alımı Başvuru Şartları

Türksat, bünyesinde yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını yaparkan kurum tarafından istenilen başvuru şartları: Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum olmamak. Arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanmak. Tam zamanlı bir işte çalışacağına dair sağlıklı olmak ve rapor ile kanıtlamak. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiğinin olmaması. Görevini yapmasına engel bulaşıcı hastalığının bulunmaması. 01.01.1980 yılından sonra doğmuş olmak. İstenilen kadroda en az 8 yıl deneyim sahibi olmak ve SGK hizmet dökümü raporu ile kanıtlamak. YDS-İngilizce sınavında en az 60 puan almış olmak.

Yazılım Başvuru Belgeleri

SGK hizmet döküm belgesi, YDS sınav sonuç belgesi, Diploma veya mezuniyet belgesi.

Kamu Personel Alımı Başvuru Süreci

Türsat, bünyesinde yayınlanan ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurular 4 Kasım 2021 tarihinde başlamış olup halen devam etmektedir. Adaylar başvurularını Türksat resmi internet sitesi üzerinden elektronik ortamda yapacak olup, kuruma şahsen gidilerek yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Adayların başvuru sırasında, başvuru da istenilen belgeleri başvuru sistemine yüklemeleri gerekmektedir.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.