Türk Traktör En Az İlkokul Mezun İŞKUR Personel Alımı Yapılıyor

Türk Traktör En Az İlkokul Mezun İŞKUR Personel Alımı Yapılıyor

İŞKUR güncel personel alımları iş ilanları yayınlanıyor yayınlanan ilan ile en az ilkokul mezunu personel adayları içerisinden ülkemizin kurumsal firması Türk Traktör bünyesine personeller alınacak. İŞKUR personeli başvuru şartları?

Türk Traktör A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere İŞKUR personel alımı iş ilanları ile daimi ve tam zamanlı olarak çalıştırılacak. İŞKUR üzerinden firma tarafından yapılan açıklamalar ile kuruma alınacak işçi ünvanlı personellere servis desteği ve yemekhane desteği verilecek.

Yapılacak işçi alımı personellere üretim veya lojistik alanında beden işçisi olarak çalışacaklar ve haftada 6 gün ve günde 7,5 saat çalışma yaptırılacak.

Personellerin üretim bandında montaj operasyonları yapması (1 kişi Montaj işçisi)  veya montaj hattına parça beslemek (1 kişi lojistik elemanı) işleri yapacaklar.

Çalışma adresi olarak Bekirpaşa Mah.Kozluk Cad.No:130 Erenler Sakarya olarak yayınlandı.

Güncel İŞKUR Personel Alımı Şartları

Güncel İŞKUR iş ilanları personel alımı adaylarının en az ilkokul mezunu olması,

Başvuru yapacak adaylardan kadınların 21 yaş ile 31 yaş aralığında olması,

Erkek adayların 21 yaş ile 35 yaş aralığında olmaları,

Askerlik görevini fiillen yapmış olmaları ve ya askerlik hizmetinden muaf olması,

Tercihen adayların Akyazı, Geyve, Hendek, Sakarya Merkez, Sapanca, Ferizli, Karapürçek, Söğütlü, Adapazarı, Erenler ikametli olmaları,

Türk Traktör personel alımı başvurusu sadece engelli adayların başvurusu alınacak engel oranı olarak adayların tek başına kontrol gerektirmeden el beceri ve koordinasyon yetkinliğine sahip olarak çalışabilmesi gerekiyor.

İŞKUR Başvuru Şartları

İŞKUR tarafından yapılacak bu personel alımına başvuru yapacak adayların 04 Şubat 2022 tarihine kadar Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 00006517710 iş ilan numarası ile Türk Traktör ve Ziraat Makineleri Anonim Şirketi 2 beden işçisi alımı için İŞKUR internet adresi üzerinden veya İŞKUR hizmet merkezlerinden yapılması gerekiyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum