Türk Kızılay Yurtlara Danışma Memuru ve Hizmetli Alımı

Türk Kızılay Yurtlara Danışma Memuru ve Hizmetli Alımı

Türk Kızılay yurtlara danışma memuru ve hizmetli alımı iş ilanları yayınladı. Alımı yapılacak olan kişiler için şartlar ve İŞKUR iş ilan numaralar ilave edilmiştir. Türk Kızılay personel alımı ilan detayları yazımızda…

Türk Kızılay Yurtlara Danışma Memuru Alımı ve Hizmetli Alımı Duyurusu

Türk Kızılay bünyesine personel alımı yapılacağı ilan edildi. Yapılan ilan da Türk Kızılay Kurumu boş kontenjanlarda istihdam edilmek üzere 2 farklı nitelikte kamu personeli alımları gerçekleştirilecektir.

Başvuruda bulunacaklar için alımı yapılacak unvanlar olarak 1 adet hizmetli ve 1 adet danışma memuru olmak üzere 2 farklı unvanda 2 adet kamu personeli alımı yapılacak.

Başvuru Tarihleri

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular bu gün iti bari ile saat 08.00 dan itibaren başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Son başvuru tarihi ise 25 gün içerisinde 6 Ekim 2021 tarihi saat 17.00 son gün olarak belirlendi.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuruda bulunacaklar için başvurular sadece İŞKUR üzerinden yapıla bilecek olup başvurular sadece belirtilen iş ilan numaraları ile başvurular yapıla bilecektir. İş ilan numaraları olarak 00006264687 ve 00006264570 iş ilan numaraları ile yapıla bilecektir.

Başvuru Genel ve Özel Şartları

Danışma Memuru Alımı: En az 20 yaşında olma, 35 yaşından büyük olmama, adayların en az veya en fazla ön lisans mezunu olması, Microsoft Office programlarını kullana bilme, sigara kullanmayan, vardiyalı çalışmasına engel durumunun bulunmaması ve bayan olma şartları ile 1 adet danışma memuru alımı yapılacaktır.

İş ilan numarası: 00006264570

Hizmetli Alımı: en az 25 yaşını tamamlamış olma, başvuru son tarihi itibari ile 30 yaşını geçmemiş olma, en az B sınıfı ehliyete sahip olma şartları ile 1 adet hizmetli personeli alımı yapılacaktır.

Bu ilanlarda Balıkesir Büyükşehir ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olma şartı aranmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum