TÜRASAŞ Daimî İşçi Alımı İŞKUR’da! Lise

TÜRASAŞ Daimî İşçi Alımı İŞKUR’da! Lise

Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayi A.Ş. (TÜRASAŞ), kamu ilan resmi kariyer internet sitesi aracılığıyla KPSS puan şartı olmadan daimi kadro da işçi alımı yapacağını belirtti. Başvurular ilanın yayın tarihi itibariyle çevrim içi olarak alınmaya başlandı.

İŞKUR Yeni İş İlanları

Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayi A.Ş. (TÜRASAŞ), kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 1 Motor Test Teknisyeni alımı yapacaktır. Tam zamanlı kadro da sağlanacak olan istihdam için kadın ve erkek adaylardan şartları sağlaması halinde müracaatlar kabul edilecektir. Kamupersonelialim.com yazım ekibi olarak gerekli şartları sunduk.

TÜRASAŞ İşçi Alımı Başvuruları için Gerekli Olan Müracaat Koşulları Nedir?

KPSS şartı olmadan yapılacak olan bu alımlar için lise veya dengi okulları, otomotiv gövde veya otomotiv elektromekanik bölüm mezunu olmanız gerekmektedir.

İlanın yayın tarihi itibariyle 18 yaşında tamamlamış ve 40 yaşını tamamlamamış olan adaylardan alım yapılacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan kişilerden yapılacak olan bu alımlar için sabıka kaydınızın bulunmaması ve kurum bünyesinde yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlandığını istenmektedir.

Kamu haklarından yoksun bırakılmamış olan ve medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olan adaylardan alım yapılacaktır.

Kurum tarafından aranan bir diğer şart ise emekli olmamak veya emekliliğe hak kazanmamış olmanız istenmektedir. Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından verilen herhangi bir aylıktan da yararlanmıyor olmanız yine aranan şartlar arasındadır.

Erkek adayların askerlik ile ilişiğinin olmaması, tecilli olması veya muaf olmuş olması istenmektedir.

Görevimizi yapmamıza engel olacak akılsal veya ruhsal hastalığınızın bulunmaması, işin devamlılığı için aranan şartlar arasındadır.

İşe alınacak olan personeller 4 ay deneme süresine tabi tutulacaktır. Deneme süresini başarısız olarak tamamlayan adayların iş akitlerini son verilecektir.

Kamu İşçi Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Sakarya iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan bu ilana müracaatlar, 28 Ağustos 2023 ve 1 Eylül 2023 tarihleri arasında İŞKUR e-şube aracılığıyla çevrim sistem üzerinden gerçekleşecektir. İlana yalnızca eski hükümlü veya terörle mücadelede yararlanan kişiler tarafından. Başvurular kabul edilecektir. Bir kişi alım yapılacaktır. İŞKUR iş ilan numarası: 00007752327

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.