Tripolis Kazı Başkanlığı 3 Açıktan İşçi Alım İlanı

Tripolis Kazı Başkanlığı 3 Açıktan İşçi Alım İlanı

Kamu personeli alım güncel ilanlarından Tripolis Kazı Başkanlığınca yayınlanan ilanda KPSS şartı olmadan açıktan 3 işçi alımı yapılacağı belirtildi. Peki şartlar nelerdir ve kimler başvurabilir?

Kamuya yapılacak olan yeni istihdamlardan birisi de Tripolis Kazı Başkanlığı nezdinde çalıştırılmak üzere 3 işçi alımı olacaktır. Hem de KPSS şartı olmadan bir alım gerçekleştirilecek. Peki adaylardan istenen diğer şartlar nelerdir?

Erkek ve bayan adayların arazide çalışması için herhangi bir sağlık probleminin olmaması, Arkeoloji kazılarına en az 2 yıl katılmış olması ve Denizli ili veya ilçelerinde ikamet ediyor olması özel şartları aranmaktadır.

Başvuru için gerekli belgeler ve başvuru nereye yapılmalı:

Adayların kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, nüfus kayıt örneği, ikamet adresi, İşkur’dan iş arayan belgesi, diploma fotokopisi, OSGBden alınmış sağlık raporu, kan grubu kartı, erkek adaylar için askerlik belgesi ve 1 adet vesikalık fotoğrafı temin etmeleri gereklidir.

Adayların bu belgelerle Yenicekent mahallesi Kurtuluş caddesi No: 81 Buldan/DENİZLİ adresine 16 Nisan 2021 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Başvurular şahsen yapılacaktır. Bunun dışında yapılacağına dair ilanda başkaca bir bilgi bulunmamaktadır. Adayların tereddüt içerisinde kalmaları durumunda kurumun resmi telefonunu arayarak irtibatta bulunabilirler.

Tripolis Kazı Başkanlığı tarafından geçici olarak çalıştırılacak olan 3 işçinin çalışma planları ise günlük 7,5 saat olmak üzere haftalık toplam 45 saattir. Yine çalışma saatleri ise 08.00 – 16.00 saatleri arasında olacağı ilanda belirtilmektedir. 

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.