TİSKİ 124 Yeni Personel Alımı İlanı

TİSKİ 124 Yeni Personel Alımı İlanı

Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ), Türkiye iş kurumu resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamaya göre, 124 yeni personel alımı yapacağını duyurdu. 5 farklı kadroda gerçekleşecek olan bu alımlar için müracaatlar 7 Ağustos'ta başlayacaktır.

Su ve Kanalizasyon İdaresi İlan Açıklaması

Trabzon Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 7 operatör, 96 beden işçisi, 16 şoför, 2 makine teknisyeni ve 3 elektrik teknisyeni olmak üzere 5 farklı kadroda 124 yeni personel alımı için ilana çıktı.

KPSS şartı olmadan yapılacak olan bu alımlar için işe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan sözlü ve uygulamalı sınav sonucuna göre belirlenecektir.
İstisnai olarak 96 beden işçisi alımı yine kurum tarafından yapılacak olan kura işlemi sonucuna göre gerçekleşecektir.

Beden işçisi kadrosu haricinde diğer kadrolar mülakat sınavına katılacak iken beden işçisi kadrosuna başvuru yapacak olan adaylar için mülakat şartı olmadan işe alım süreci yürütülecektir.

Kamu İşçi Alımı İlan Başvuru Tarihleri Nedir

Trabzon iş ilanları olarak sunulan bu ilana müracaatlar 7 Ağustos 2023 Pazartesi günü kabul edilmeye başlanacaktır. 11 Ağustos 2023 tarihi de dahil olmak üzere şartları sağlayan adaylar, başvurularını Trabzon Büyükşehir Belediyesine bağlı Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi resmi internet adresi üzerinden elektronik olarak gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Başvuru sırasında aday, işlem sistemi üzerinden sizlerden istenilen başvuru belgelerini teslim etmeniz gerekmektedir. Başvuru belgelerinde eksik olan veya yanlış yanıltıcı bilgi veren adayların müracaatları değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır.

Başvurular incelendikten sonra şartları sağlayan adaylara listesi Trabzon Büyükşehir Belediyesi resmi internet adresi üzerinden bir hafta içerisinde yayınlanacaktır. Listede ismi olan adaylar mülakat sınavına katılacaklardır.

İşçi Alımı Başvuru Şartları Nedir?

En az ilkokul mezunu adaylardan kabul edilecek olan başvurular için lise, önlisans ve lisans mezunları için de uygun kadrolarda alım gerçekleşecektir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından yapılacak olan bu alım için sabıka kaydınızın bulunmaması,

yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanmanız ve medeni haklarınızı kullanma ehliyetine sahip olmanız ve kamu haklarından yoksun olmamış olmanız gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.