Ticaret Bakanlığı 45 Kamu Personeli Alımı

Ticaret Bakanlığı 45 Kamu Personeli Alımı

15 Şubat 2021 tarihiyle İŞKUR ilanları üzerinden yayınlanan ilanla Ticaret Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’nın daimi süreli 45 İşçi alımı yapılacağı duyurulmuştur. Son başvuru 19 Şubat 2021 tarihidir.

Ticaret Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı İş Kurumu üzerinden 15 Şubat 2021 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla çeşitli illerde görevlendirilmek üzere daimi süreli 45 Beden İşçisi alımı yapacağını duyurmuştur. Başvurular başlamış olup 19 Şubat 2021 tarihi Cuma günü mesai bitiminde sona erecektir. Başvurular İŞKUR ilanları üzerinden online yapılacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI

45 Beden işçisi alımı için; En az ortaöğretim (Lise) mezunu olması, 35 yaşından gün (19 Şubat 2003 – 15 Şubat 1986 tarihleri arasında doğan kişiler) almaması, görevini yapmasını engelinin olmaması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmaması, erkek adayların askerliği bitirmiş veya ilişiğinin olmaması ve yüz kızartıcı suçu bulunmayan adayların başvuruları kabul edilecektir.

ticaret-bakanligi-gorsel.jpg

İŞKUR İLANLARI NUMARASI

Kamu personeli alımı iş ilan numarası 00005885329 olarak verilmiştir. Bu ilana Türkiye genelinden İş Kurumu aracılığı ile online başvuru kabul edilecektir.

25 Şubat 2021 tarihinde saat 11:00 ile 12:00 arasında Ticaret Bakanlığı Konferans Salonu’nda kura çekilişi gerçekleştirilecektir.

Noter kurası sonucunda sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar arasından sözlü sınav sonucu başarılı olanlar ‘4857 sayılı İş Kanunu’ ve ‘Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’ hükümleri çerçevesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecektir.

ALIM YAPACAK ŞEHİR LİSTESİ

Alımı yapılacak 45 Beden İşçisi; İstanbul, Kocaeli, Bursa, İzmir, Ankara, Mersin, Edirne, Hatay, Antalya, Samsun, Gaziantep, Trabzon, Malatya, Van, Diyarbakır, Şırnak ve Ağrı illerinde görevlendirilecektir.

Kaynak:http://www.kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.