TESKİ KPSS 60 Puanla 10 Düz Memur Alımı Başvuru Ekranı

TESKİ KPSS 60 Puanla 10 Düz Memur Alımı Başvuru Ekranı

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesinde düz memur alım ilanı yayımlandı. KPSS 60 taban puan ile yapılacak olan alım ilanında olan düz memur istihdamı sağlanacaktır. Başvuru ekranı ve sürece dair detaylar haberimizde verilmiştir.

Memur Alımı İş İlanları

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 10 düz memur alımı yapacağını açıkladı. 8 memur ve 2 veznedar kadrosuna yapılacak olan alım ilanına kadın ve erkek adaylardan başvuruları kabul edileceği açıklandı.

Ayrıca ikamet şartı aranmadan 81 şehirden yapılacak olan alım ilanı için başvurular online olarak kabul edilecektir. İlana ilişkin gerekli olan detayları kamupersonelialim.com editör ekibi olarak haberimizin içeriğinde sizlere sunduk.

Kamu Memur Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Memur alımı: Söz konusu kadroya yapılacak olan alım ilanı için müracaat etmek isteyen adayların; lisans düzeyinde ekonomi, iktisat, iş idaresi ve iktisat, işletme, ekonomi, ekonometri, işletme, iktisat, işletme,

işyeri, kamu yönetimi, siyaset bilimi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, çalışma ekonomisi, çalışma ekonomisi, endüstri ilişkileri, maliye, yerel yönetimler, yönetim bilişim sistemleri, uluslararası ilişkiler ve uluslararası ticaret ve işletmecilik programlarından birinden mezun olmuş olması gerekmektedir.

Veznedar alımı: Adayların bankacılık, bankacılık ve sigortacılık, finans ve bankacılık, uluslararası finans ve bankacılık, iktisat, maliye, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, kamu yönetimi bölümlerinden birinden mezun olmuş olmuş. Bu kadroya başvuru yapması için yeterlidir.

Memur Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Tekirdağ iş ilanları kategorisinde güncel olarak yayımlanmış olan ilan için başvurular 20 Kasım 2023 tarihi itibari ile başlayacaktır. İlan için son başvuru tarihi ise 24 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Adaylar başvurularını ilgili kurumun İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına şahsen veya posta yolu ile yapacaklardır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.