Tekirdağ Belediye daimi işçi alımı ilanı (İŞKUR başvurusu)

Tekirdağ Belediye daimi işçi alımı ilanı (İŞKUR başvurusu)

İŞKUR tarafından yayımlanan ilanda Tekirdağ ili Kapaklı Belediye Başkanlığına 1 daimi işçi alımı yapılacağını duyurdu. KPSS şartı olmayan bu ilanda en az Lise mezunu olmak yeterli olacak.

Kamu personeli alımları kapsamında İŞKUR tarafından yeni yayımlanan bu ilanda KPSS şartı olmadan ve en az Lise veya dengi mezunu kişiler arasından 1 daimi işçi alımı yapılacak. Adaylardan deneyimli olmaları hususu istenmemiştir. Peki adaylar için istenen diğer şartlar nelerdir, bunları detaylandıralım.

T.C. vatandaşı olması,

Sabıka kaydının bulunmaması,

En az Lise veya dengi mezunu olması,

Emekli olmamış olması ve son olarak bay adayların başvurabileceği ilanda belirtilmiştir.

Başvuru şekli ve istenen belgeler:

İŞKUR tarafından yayınlanan ilanın başvuru tarihleri 06 Nisan 2021 tarihinde başlamış olup 15 Nisan 2021 tarihine kadar devam etmektedir. Tekirdağ ili Kapaklı Belediye Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 daimi işçi alımı için adaylardan başvuru için sadece CV yani Özgeçmiş dilekçesi istenmektedir. Adaylar tarafından bu dilekçenin hazırlanmasından sonra ilanda belirtilen yasin.eski@kapbelas.com mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

Başvurusunu bu şekilde tamamlayacak olan adaylara Kapaklı Belediyesi Personel Anonim Şirketi müdürlüğü tarafından iletişime geçilerek 16 Nisan 2021 tarihinde mülakat yapılacaktır. Mülakat adresi ise ilanda İnönü mahallesi Eski Cami caddesi B Blok Mustafa Topuzlu Apartmanı No: 31/ A Kapaklı/Tekirdağ adresinde yapılacaktır.

Öncelikle adayların son 6 ayını Tekirdağ ili Kapaklı ilçesinde ikamet etmesi gerekmektedir.

Meslek ve iş için belirleyici bilgiler: Kapaklı Belediyesi Personel Anonim Şirketi nezdinde çalıştırılacak 1 kişilik büro işçisi unvanıdır. Yine kazanan kişinin belirli bir süreliğine değil daimi olarak çalıştırılacağı ilanda belirtilmiştir.

Ayrıca büro işçisinin çalıştırılacağı süre ilanda belirtilmemiştir. Bu husus kurum tarafından belirtilerek kazanacak kişiye bildirilecektir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.