TCDD 3 İlde Personel Alımı İŞKUR İlan Numaraları Yayınlandı

TCDD 3 İlde Personel Alımı İŞKUR İlan Numaraları Yayınlandı

TCDD 3 ile personel alımı yapacağını ilan etmişti. Personel alımı ilanları kapsamında İŞKUR ilan numaraları yayınlandı. Bu gün yayınlanan İŞKUR ilanlarına başvuruda bulunmak için haberimizi okuyunuz.

TCDD personel alımı işkur iş ilan numaraları yayınlandı. Personel alımları kapsamında yayınlanan İran'da 3 ilde Türkiye Cumhuriyeti devlet demiryolları bünyesine personel alımları gerçekleştirilecek

Bir kişilik kontenjanda, Emir alem istasyonu şefliğine bir ve Kütahya il sınırlarında bulunan Dumlupınar istasyon şefliğine de bir olacak şekilde toplamda 5 kişilik alımı yapılacak.

İŞKUR Kamu Personeli Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak

İş ilanlarına başvuruları aşağıda yer alan iş ilan numaralarına İŞKUR üzerinden arattıktan sonra ekrana gelen ilanlar ile hangi ilanı başvuru yapmak istiyorsa seçip başvuru tarihleri içerisinde gerekli olan şartları taşıdıktan sonra yapılabilecekleri.

Başvurular bugünden itibaren alınmaya başlamış olup en geç başvurular 6 gün içerisinde yani 15 Ağustos 2022 tarihine kadar gerçekleştirilebilecekleri. Adaylar için aradan bir diğer şartlar ise eski hükümlü veya tmy olma şartları aramaktadır.

Personel Alımı Şartları

İstanbul ili personel alımı için adayların 18 ile 34 yaş arasında olma, meslek yüksekokullarının ön lisans programlarından elektrik, elektrik teknolojisi, elektrik makineleri bakım ve onarım bölümlerinden herhangi birinden ve benzeri ön lisans mezunu olması ve KPSS sınavından 1 puan alma şartları ile alım yapılmaktadır.

Başvuru yapmak isteyen olaylar için İstanbul ili dışında eriye kalan diğer alımlar için de İstanbul ilinde aranan şartlar aranmaktadır. Adayların belirlenen hangi illeri yapılıyorsa o ilde ikamet etmesi şartıyla aranmaktadır

İş başvuru yapmak isteyen adaylar için iş ilan numaraları 00006952798 ve 00006952819.

İzmir ili alım için: 00006952838.

İzmir ili alım için: 00006952831.

Kütahya ili alım için: 00006947987.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum