Tarımsal Araştırma Enstitüsü Kamu İşçi Alımı İzmir İŞKUR İlanı

Tarımsal Araştırma Enstitüsü Kamu İşçi Alımı İzmir İŞKUR İlanı

Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü kamu işçi alımı İzmir İŞKUR ilanı yayınlayarak başvuru kabul etmeye başladı. En az ilkokul mezunu tarım personel alımı başvuru şartları nedir? KPSS şartsız alım nasıl yapılıyor.

Tarımsal Araştırma Enstitüsü Kamu İşçi Alımı İŞKUR İlanı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre İzmir Menemen personel alımı yapıyor. Kamu idareleri nu alımları yaparken İŞKUR aracılığını kullanıyor. İlana göre en az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilmektedir.

Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü tarım işçisi alımı (bitkisel üretim ve hayvan yetiştiriciliği) yapıyor. KPSS şartsız ilana başvurular başladı.

Tarım Başvuru Şartları

Adaylar en az ilkokul (lise önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilir) KPSS şartı bulunmuyor. 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşını bitirmemiş adaylar alınacak. A2 ve B ehliyeti olanların başvurusu kabul edilecek. Başvuruları 00006425491 iş ilan numarası ile yapılacak. Türkiye iş kurumuna başvuru yapılacak. 29 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar başvuru alacak.

Başvuran kişilerde Arıcılık belgesi ve hijyen belgesi sahibi olma koşulu aranmaktadır.

Yapılacak işler arazi şartlarında ve tarım işleri (laboratuvar ve arıcılık faaliyetleri, hasat, ilaçlama, toplama, sulama, tarım ürünlerini yükleme, boşaltma vb.) dir. Çalışma saatleri: 08:30-17:30.

3.12.2021 tarihinde noter huzurunda saat 14:00'te ETAE toplantı salonunda kura çekimi yapılacaktır. Kura çekiminde isimleri çıkanlar en geç 14.12.2021 tarihine kadar istenen belgeleri eksiksiz olarak ETAE'ye teslim etmeleri gerekmektedir. İstenilen belgeler https://arastirma.tarimorman.gov.tr/etae adresinde yayınlanacaktır.

Çalışma adresi Çanakkale açıklanmıştır. Başvuruları İzmir şehrinden alınacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.