Tarım ve Orman Bakanlığı İŞKUR Kamu Personeli Alım Yeni İlanı

Tarım ve Orman Bakanlığı İŞKUR Kamu Personeli Alım Yeni İlanı

İŞKUR üzerinden yayımlanan kamu personeli alım ilanlarına göre Tarım ve Orman Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı I Personel Alımı yapıyor. Detaylar haberimizin devamında…

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara göre Tarım ve Orman Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı kamu personeli alım yapıyor. 2 Çocuk bakım elemanı alımı yapıyor. İŞKUR ilanları başvurusu nasıl yapılacağı sunuldu.

Başvuru Şartları;

Başvuru yapacak adaylar 2020 KPSS 60 puan almış olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak şartları aranmaktadır.

35 yaşını tamamlamamış olmak, sınıf ve uyku odalarının temizliği ve çocukların öz bakım işleri ile ilgilenebilecek olmak şartı aranıyor.

Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. Erkek adayların askerliğini yapmış bulunması şartları ile 2 adet kamu personeli alınacaktır.

Başvuru şartlarına sahip ise başvurularını kolaylıkla yapabileceklerdir.

Öğrenim Şartı

4 yıllık eğitim veren Üniversitelerin Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden mezun olmak şartları aranıyor.

Başvuru İçin Gereken Belgeler;

Başvuru yapacak adayların Mezuniyet belgesi, deneyimli olduğuna dair belge, ikamet belgesi, KPSS sonuç belgesi, Askerlik durum belgesi. Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmadığına dair belge, belgelerine sahip adaylar başvurularını kolaylıkla yapabilecektir. 

Başvuru Şekli ve Tarihi;

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarına sahip adaylar başvurularını İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 00006268391 İŞKUR iş numarası ile yapabileceklerdir.

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarına sahip adaylar Başvurular 9 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup en geç başvurular 13 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

Ankara il sınırları içerisinde ikamet edenleri başvurusu alınacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.