Tarım Personel ve İşçi Alımı İŞKUR İlanları Duyurusu

Tarım Personel ve İşçi Alımı İŞKUR İlanları Duyurusu

Tarım iki farklı ilan yayınlayarak İŞKUR ilanları üzerinden başvuruları kabul etmeye başladı. Tarım Konya ve Sakarya şehirlerine personel ve işçi alımı yapıyor. Tarım işçi ve personel alımı ilanına kimlerin başvuru yapabileceği yazımızda…

Tarım İŞKUR ilanları üzerinden personel ve işçi alımı yapacağını duyurdu. Tarım Sakarya ve Konya şehirlerine alım yapacaktır. Tarım personel alımı ve işçi alımı başvuruları nasıl yapılacağı duyurusu şöyle sunuldu.

Sakarya Mısır Araştırma Enstitüsü ve Konya Bahri Dağdaş Uluslararası Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlükleri İşçi alımı yapacağını duyurdu.

Konya Bahri Dağdaş Uluslararası Tarımsal Araştırma Enstitüsü ve Sakarya Mısır Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü işçi alımı ilanı yayınladı.

Mısır Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü İŞKUR ile yayınlamış olduğu ilanla 1 Tarım işçisi alımı yapacağını duyurmuştur. Alımı yapılacak olan 1 Tarım İşçisi için istenilen şartlar şunlardır:

En az ilköğretim en fazla ortaöğretim (Lise ve dengi okul) mezunu olması,

18 ile 40 yaş aralığında olması (28 Haziran 2003 ve 24 Haziran 1981 tarihleri arasında doğan adaylar),

En az 1 yıllık iş deneyimine sahip olduğunu belgelemesi,

B sınıfı sürücü belgesine sahip olması,

Kalfalık veya Ustalık belgelerinin herhangi birine sahip olması gerekmektedir.

00006101992 iş numarasıyla adaylar 0nline veya Alo 170 hattı üzerinden başvuru yapacaklardır.

Mısır Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Eğitim Merkezi Binası Toplantı Salonunda (Hanlıköy Mahallesi Arifiye Caddesi No:20 Arifiye/Sakarya adresinde) saat 14:00 ile 15:00 arasında noter kura çekilişi yapılacaktır.

Bahri Dağdaş Uluslararası Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Hayvan Yetiştiricisi görevinde çalıştırılmak üzere 1 alım yapacağını duyurmuştur. Başvuru yapacak adaylar için istenilen şartlar:

En az ilköğretim mezunu olması,

18 ile 36 yaş aralığında olması,

B sınıfı sürücü belgesine sahip olması,

Çalışmaya engel olabilecek engelinin olmaması,

Sürü Yönetici Sertifikasına sahip olan adaylar başvuru yapacaklardır.

00006100201 iş ilan numarasıdır.

Bahri Dağdaş Uluslararası Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünde (Akabe mahallesi Konya /Ereğli Caddesi No 10 Karatay/Konya adresinde) 8 Temmuz 2021 tarihi saat 09:00 ile 10:00 arasında noter kura çekilişi yapılacaktır.

Başvuruları başlamış olup 28 Haziran 2021 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Yayınlanan ilanlarda ikamet şartı aranmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.