Tarım Mısır Araştırma Enstitüsü kamu işçi alımı (18 ile 40 yaş)

Tarım Mısır Araştırma Enstitüsü kamu işçi alımı (18 ile 40 yaş)

Tarım Mısır Enstitüsü Müdürlüğü Sakarya adresine kamu işçi alımı yapılıyor. Başvuru yapacaklar en az ilkokul mezunu olacak. Tarım işçi alımı başvuruları nasıl ve hangi şartlarda yapılıyor. Adaylar 18 ile 40 yaş arasında olacak.

Tarım Mısır Enstitüsü Müdürlüğü kamu işçi alımı ilanı İŞKUR ilanları üzerinden yayınladı. En az ilkokul mezunu adaylar arasında KPSS şartsız olarak alım yapılıyor. Başvuru yapacak adaylar 18 ile 40 yaş arasında olması isteniyor.

Başvurular 00006004777 iş ilan numarası ile 27 Nisan 2021 tarihi bitimine kadar elektronik ortamda yapılacak. Alım tarla işçisi olarak Sakarya şehrine yapılacak.

tarim-kamu-isci-alimi.jpg

Enstitüye ait Merkez İşletme, Kirazca İşletmesi (5 km uzaklıkta) ve Pamukova İşletmesi (40 km uzaklıkta) olmak üzere 3 ayrı birimde toplam 1.526.688,69 metrekare açık arazi üzerinde çalışılmakta olduğundan ulaşım gereksinimi açısından en az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Tarım 8.000 metrekare kapalı alanlı 19 adet bina, ambar, garaj vb. gibi yapılarda yerleşik olarak görev yürütülmekte olduğundan, bu yapıların zemin, duvar, çatı, tesisat vb. gibi kısımlarının küçük çaplı bakım onarımlarının yapımında da görev almada gerekli olabilecek olan, mesleki ve teknik liselerin "inşaat" alanı dalından mezun olmak veya diğer ilköğretim/ortaöğretim kurumu mezunu olunması halinde ise 3308 sayılı kanuna göre meslekte (inşaat) kalfalık/ustalık belgelerinden herhangi birine sahip olmak.

Başvuru yapacak adaylar Sakarya şehrinde ikamet etmesi gerekmektedir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.