Tarım Bahçe Kültürleri İlkokul Lise Mezun Kamu İşçi Alımı 16-20 Eylül

Tarım Bahçe Kültürleri İlkokul Lise Mezun Kamu İşçi Alımı 16-20 Eylül

Tarım Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü ilkokul veya lise mezunu kamu işçi alımı yapılacak. Alımı yapılacak kişiler için başvuruları İŞKUR ilanları üzerinden yapması gerekiyor.

Tarım Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı Duyurusu

İŞKUR ilanları üzerinden ilkokul ve lise mezunu adaylar arasından personel alımı yapılıyor. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden 00006284856 iş ilan numarası ile 20 Eylül 2021 tarihi bitimine kadar elektronik ortamda yapabilecekler.

Adaylar, zirai konularda melezleme, çapalama, gübreleme, budama, hasat, ilaçlama, tarla sürüm, kültürel işlemler ve her türlü bahçe bakımı, temizliği ve diğer tarımsal faaliyetlerde çalıştırılacaktır.

Başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olma şartı aranmaktadır.

İşe alınacak adaydan; tam teşekküllü sağlık raporu (Heyet Raporu) istenecektir.

Affa uğramış olsa bile, Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devletin sırlarına karşı casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırmadan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

Başvuru yapan iş arayanların öncelikliler de dâhil olmak üzere tamamı kura çekimi için ilan sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşuna gönderilir. Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından düzenlenen noter kurası ile genel listeden ve öncelikli listeden açık iş sayısının dörder katı kadar asil ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday sınav yapılmak üzere belirlenir.

Noter kura çekimi 27/09/ 2021 günü saat 10:00 'da Mersin Tarsus Erdemli Alata Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünde gerçekleştirilecektir. 

2021 yılında en fazla 5 ay 29 gün çalıştırılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
11 Yorum