Su Kanalizasyon İdaresi Kadrolu 10 Saha İşçisi Alımı

Su Kanalizasyon İdaresi Kadrolu 10 Saha İşçisi Alımı

Su Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi bünyesinde 15 Kasım tarihinde güncel ilan yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre kadrolu olmak şartıyla 10 saha işçisi alımı yapılacaktır. Mülakat ve KPSS şartı olmadan alım yapılacaktır.

Kamu İşçi Alımı İş İlanları

Su Kanalizasyon İdaresi Personel Anonim Şirketi Kendi bünyesinde istihdam etmek üzere daimi kadroda 10 işçi alımı yapacağını açıkladı. En az ilköğretim mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için başvurular başlamıştır. Kurum tarafından ikamet şartının aranmadığı belirtilmiştir. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları haberimizde verilmiştir.

İşçi Alımı Başvuru Koşulları

İlkokul lise, önlisans ve lisans mezunlarından müracaatlar kabul edilecektir.

Müracaat etmek isteyen adayların takım çalışmasına yatkınlık göstermesi beklenmektedir.

Görevini kesintiye uğratacak herhangi bir sağlık problemi olan adaylardan müracaatların kabul edilmeyeceği açıklanmıştır.

Sosyal güvenlik kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmanız gerekmektedir.

İlanın yayın tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır. Üst yaş sınırı hakkında bir sınırlama yapılmadığı belirtilmiştir.

Bu nedenle emekli olmayan ve emekliliğe hak kazanmamış olan adaylardan alım yapılacağı belirtilmiştir.
Kadın ve erkek adaylardan başvurular kabul edilecek olup, erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması istenmektedir. Muafiyet durumunda olan adaylardan da başvurular kabul edilecektir.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan ve kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Adana iş ilanları kategorisinde güncel olarak yayımlanmış olan bu ilan için başvurular başlamıştır. Yukarıda verilmiş olan şartları sağlayan adaylar için ise son başvuru tarihi 16 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Adaylar başvurularını basvuru@askioersınel.com.tr adresinden çevrim içi olarak yapacaklardır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.