Son dakika belediyeler personeller alıyor! Başvurular İŞKUR’dan.

Son dakika belediyeler personeller alıyor! Başvurular İŞKUR’dan.

İŞKUR üzerinden kamu personel alım ilanları yayınlanmaya devam ediyor. İŞKUR iş ilanı ile belediyeler bünyesine yeni personel alımları yapılacağı duyuruldu. Belediye personel alımı mezuniyet şartları neler?

Belediyeler tarafından son dakika İŞKUR iş ilanları ile yeni personeller alacağını duyurdu. İŞKUR kamu iş ilanları ile yapılan Belediye personel alımları için başvurular başladı.

İŞKUR Belediye personel alımı Esetçe Belediyesi 2 personel alıyor

Esetçe Belediyesi bünyesine 2 personel alımında beden işçisi olarak çalışacak kişiler aranıyor.

Beden işçisi olarak alınacak personellerin an az ilkokul mezunu olması, en fazla lise mezunu olması, erkek olması, 18 yaşından büyük olması Tercihen İpsala/Edirne ikametli olması, askerlik hizmetini yapmış olması şartları bulunmaktadır.

Edirne iş ilanı başvuruları

Edirne iş ilanı başvuruları İŞKUR 00006018960 ilan numarası ile yayınlanmış olup başvuru yapmak isteyen ve şartları taşıyan adayların 17 Mayıs 2021 tarihine kadar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden, Alo 170 hattı üzerinden yapılabilecek.

Başvuru işlemleri sonrasında 17 Mayıs 2021 tarihinde Esetçe Belediyesinde kura çekilişi işlemleri yapılacak.

Niğde iş ilanı Alay Belediyesi personel alımı

Niğde iş ilanı ile İŞKUR üzerinden Alay Belediyesine yeni 1 kişi personel alınacak olup alınacak personel belediye bünyesinde daimi ve tam zamanlı olarak çalıştırılacak.

Belediye bünyesine İŞKUR üzerinden 1 kişi Beko Loder operatörü personel alacak olup operatör adaylarının en az ilkokul mezunu olması, en fazla lise mezunu olması, kadı ve erkek 18 yaşından büyük olmaları, adayların Çiftlik, Altunhisar, Ulukışla, Niğde Merkez, Çamardı ve Bor ikametli olması, E ve G sürücü belgesi olması, Beko Loder operatörlük belgesi olması şartları bulunmaktadır.

Belediye Kepçe Operatörü personel alımı

Alay Belediyesi kepçe operatörü personel alımına başvuru yapacak adayların 00006021682 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını 14 Mayıs 2021 tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden ve ya alo 170 hattı üzerinden yapmaları gerekmektedir.

İŞKUR başvurularını tamamlayıp nihai listede ismi bulunan kişilerin operatörlük mesleğini yaptıklarını gösterir belgeyi kura tarihi olan 01 Haziran 2021 tarihinden önce Belediyeye vermesi önemlidir.

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.