Şoför Alımları! Büyükşehir Belediyesi 100 Kadrolu Şoför Alımı

Şoför Alımları! Büyükşehir Belediyesi 100 Kadrolu Şoför Alımı

Büyükşehir Belediyesi şoför alımı ilanı yayımladı. İlana göre kadrolu olarak istihdam edilecek 100 şoför alımları en az ilköğretim mezunu olan adaylar arasından yapılacaktır. Başvurular başladı! Başvuru yapmak için tıkla!

Belediye Şoför Alımı İlanı

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya yolcu taşıma kadrosunda 100 daimi şoför alımı yapılacaktır. Mülakatsız yapılacak alımlar için başvuru yapan adaylardan uygun görülen adaylar, kamu kurumu tarafından ilerleyen günlerde çağrılacaktır. KPSS şartsız yapılacak olan bu alımlar için KPSS sınavına katılmamış olan adaylar için büyük bir fırsattır. Kamuda işçi olmak istiyorsanız, siz de bu ilanı size sunduğu avantajları kaçırmayın.

Kamu Şoför Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Minimum seviyede adayların ilkokul mezunu olmaları istenmektedir. Ancak lise, önlisans ve lisans mezunu adaylardan da bu ilana başvuru alınacaktır.

Başvuru yapacak olan adaylarda sürücü belgesi şartı olarak; ise eski tip sürücü belgesine sahip olan adayların E yeni tip sürücü belgesine sahip olan adayların ise en az D olmak kaydıyla ehliyete sahip olmaları istenmektedir.

Bu kadro için psikoteknik yeterlilik belgesi istenmektedir. Bu belgenin yanı sıra SRC 1 ve SRC 2 olmak kaydıyla mesleki yeterlilik belgeleri de istenmektedir.

ofor-alimi.jpg

İlana başvuru yapmak isteyen adayların sağlık probleminin olmaması gerekmektedir. Psikolojik problemi bulunmamak, kronik rahatsızlığı bulunmamak, ortopedik engeli bulunmamak şartları aranır.

Ayrıca adayların görevi gereği vardiyalı çalışma usulüne göre çalışacakları için vardiyalı çalışmaya elverişli olmaları gerekmektedir.

Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek ve ekip çalışmasına yatkın iletişim gücü yüksek üretken ve tertipli adayların başvuru yapmaları istenmektedir.

Şoför Alım İlanına Başvurular Nasıl Yapılacak?

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanmış olan bu ilana başvurular 29 Mart 2023 tarihinde başlamıştır. Adayların başvurularını 2 Nisan 2023 tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. Başvurular Mersin Büyükşehir Kültür Sanat, Bilim, Ulaştırma, Ticaret ve Anonim Şirketi web sitesi üzerinden elektronik olarak gerçekleşecektir. Türkiye İş Kurumu Üzerinden yayınlanmış olan bu ilana ikamet şartı aranmamaktadır. Tüm Türkiye'den adaylar başvurularını, şartlarını sağladığı sürece yapabilirler.

Mersin İş İlanları

Kamu Şoför Alımı

KPSS'siz şoför alımı

Son dakika belediye ilanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.