Şenkaya Belediyesi Sürekli 2 Kepçe Operatörü Alımı

Şenkaya Belediyesi Sürekli 2 Kepçe Operatörü Alımı

Şenkaya Belediyesi Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre 2 kepçe operatörü alımı yapacağını açıkladı. 18 – 50 yaş aralığında olan herkes tarafından müracaatlar kabul edilecektir.

Belediye İş İlanları

Şenkaya belediye Başkanlığı, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 2 kepçe operatörü alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alımlar için en az ilkokul mezunlarından alım yapılacaktır. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilanın gerekli olan şartlarını size sunduk.

Kepçe Operatörü Alımı İş İlanı Kriterleri

Erkek personel alımı yapılacaktır. En az ilkokul en fazla ise lise veya dengi okullardan mezun olmuş olmanız istenmektedir.

Adayların en az 3 yıl mesleki deneyime sahip olması gerekmektedir.

Kepçe Operatör sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması, emekli olmaması ve emekliliğe hak kazanmamış olması gerekmektedir.

İşçi Alımı İşe Alım Süreci

İşe alınacak olan personeller Şenkaya Belediye Başkanlığı tarafından 28 Eylül 2023 tarihinde yapılacak olan Şenkaya Noterliği Binasında 09:00 saatinde başlayacak olan kura işlemine göre alınacaktır. 18:00 saatinde ise kura işlemi sona erecektir. Adaylar başlangıç tarihi aynı olan kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanmış olan ilanlardan yalnızca bir tanesine başvuru yapabileceklerdir. Birden fazla başvuru da bulunan adayların başvuruları değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır.

Kamu İşçi Alımı İlanı için Gerekli Başvuru Şekli ve Tarihi

Erzurum iş ilanları kategorisinde Belediye Başkanlığı tarafından ilana başvurular 21 Eylül 2023 tarihi itibariyle başlayacaktır. İlanın son başvuru tarihi ise 25 Eylül 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurularınızı 00007809742 İŞKUR iş ilan numarası ile birlikte https://esube.iskur.gov.tr/ adresi üzerinden online, ALO 170 hattını arayarak veya hizmet noktaları üzerinden şahsen kabul edilecektir. Şartlarını taşıyan adaylar 27.09.2023 tarihinde mesai bitimine kadar evrakları şahsen elden teslim etmesi gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.