Şehir Hastanesi Sınavsız 244 Personel Alım Haberi Geldi!

Şehir Hastanesi Sınavsız 244 Personel Alım Haberi Geldi!

Gelen son haber ile Şehir Hastanesi’nin sınavsız 244 personel alımı yapacağı öğrenildi. KPSS puanı 50 ve üzeri olanlar bu ilana başvurularını yapabilecekler.

Hastane kadrosunda yer almak isteyen vatandaşlar, KPSS puanı en az 50 olanlar, dilerlerse bu ilana adaylıklarını koyabilecekler. Tam 27 meslek dalı üzerinden yapılacak personel alımları, kolay şartları ile işsiz vatandaşların yüzünü güldürdü. Üniversite hastanesi kadrosunda yer almak, hastane personeli olarak kariyer hayatını sürdürmek isteyenler için uzun zamandır beklenen fırsat kapıyı çaldı. İŞKUR sayfalarında ve ayrıca Resmi Gazete ile birlikte çok sayıda resmi kurumda yayınlanan Dicle Hastanesi personel alım ilanı içeriğinde, önemli bilgilere yer verildi. Detayların uzunca anlatıldığı ilanın en kritik noktalarını haberimizde bulabilirsiniz.

Şehir Hastanesi Personel Alımı Duyurusu

Yelpazesi oldukça geniş bir alana yayılmış olan hastane personel alım listesi sebebiyle, farklı meslek dallarından iş arayan vatandaşlar, söz konusu ilanı değerlendirebilme fırsatını yakalayabilecektir. Camcıdan hayvan bakıcısına, kaynakçıdan berbere kadar uzanan oldukça geniş yelpaze ile karşılaşacağınız liste Kamu Personel Alım ekibi olarak titizlikle hazırlanmıştır. İşte merak edilen o liste!

Lise mezuniyet şartı ile: 9 erkek temizlik görevlisi, 8 kadın temizlik görevlisi, 1 erkek garson / kat hizmetleri görevlisi, 9 erkek hasta bakım ve temizliği personeli, 9 kadın hasta bakım ve temizliği personeli, 3 erkek ısıtma ve soğutma sistemleri personeli, 2 erkek camcı, 1 erkek seramikçi, 2 erkek boyacı, 1 erkek mobilyacı, 4 erkek sıhhi tesisat / basit bakım onarım, 1 erkek berber, 4 erkek hayvan bakıcısı, 2 erkek asma tavan personeli, 3 erkek kaynakçı, 1 erkek kazan bakım / onarım personeli, 3 erkek şoför, 1 erkek ağır araç motor – mekanik ustası, 1 erkek binek araç motor – mekanik ustası, 1 erkek kaporta ustası, 1 erkek lastik tamir ustası,1 kadın aşçı, 1 erkek inşaatçı / basit bakım / onarım, 1 kadın destek personeli, 5 erkek elektrik teknisyeni, 15 erkek koruma ve güvenlik görevlisi.

Önlisans mezuniyet şartı ile: 8 erkek hasta bakım ve temizliği personeli, 8 kadın hasta bakım ve temizliği personeli, 1 erkek mekatronik teknikeri, 20 erkek koruma ve güvenlik görevlisi, 2 sterlizyon görevlisi, 1 mobilyacı, 1 ATT / Paramedik Teknikeri, 8 anestezi teknikeri ve 4 tıbbi görüntüleme personeli.

Lisans mezuniyet şartı ile: 15 erkek koruma ve güvenlik görevlisi, 72 hemşire, 1 eczacı, 1 ebe, 2 biyolog, 1 diyetisyen, 1 perfizyonist işe alınacaktır.

Memur Alımı Başvuru Şartları ve Başvuru Şekli

Eczacılık bölüm başvuruları haricindeki tüm adayların 2022 KPSS sınavına katılmış olmaları gerekmektedir. Müracaat etmek isteyen adaylardan en az 50 puan şartı aranmaktadır. İlgili sınava katılım sağlamış olan ve diğer şartları sağlayan her vatandaş ilana başvuruda bulunabilmektedir. Lisans mezunları için P3, önlisans mezunları için P93 ve lise mezunları için P94 puan türü, personel elemelerinde önemli olacaktır. KPSS puanı aynı olan adaylarda diploma not ortalamasına bakılacaktır. Eşitliğin hala sürüyor olması halinde doğum yılı büyük olan adaya öncelik tanınacaktır. Emeklilik hakkını kazanmış olanların başvuruları bu ilanda kabul edilmeyecektir.

Güvenlik personelliği kadrosundan müracaat talebinde bulunacakların en az boy uzunluğu 1.75 metre olmalıdır.

Hasta Bakım ve Temizliği alanındaki müracaatlarda 30 yaşının doldurulmamış olma şartı aranmaktadır.

Camcı, boyacı, seramikçi, sıhhi tesisatçı, berber, asma tavan personeli, kaynakçı adaylarından en az 1 yıl deneyim süresi istenmektedir. Başvuru sırasında SGK Hizmet dökümü, bu kadroya başvuracak adaylardan talep edilmektedir.

Şoför adayları; E sınıfı (1Ocak 2016 tarihi itibari ile yeni tip D sınıf) sürücü belgesine sahip olmalıdır. Psikoteknik Raporu ve SRC-2 belgeleri olmalıdır.16.03.2023 tarihinde 30 yaşını doldurmamış olmalıdır.

Başvuru şekli: Dicle Üniversitesi (Diyarbakır) internet sitesi üzerinden ve online şekilde sürdürülecektir. İlana başvurmak isteyenler ‘http://pbs.dicle.edu.tr‘ adresini kullanarak başvuru ekranına ulaşabilirler. Müracaat edilecek pozisyon seçilir ve ardından pozisyon dahilinde istenen ilgili evraklar siteme dahile dilerek başvuru işlemi tamamlanır.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.