SEDDK 20 Kamu Personeli Alımı Başvuru Ekranı

SEDDK 20 Kamu Personeli Alımı Başvuru Ekranı

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu ( SEDDK ), tarafından güncel 20 kamu personel alım ilanı yayımlandı. Yayınlanmış olan ilanı için başvuruların ise 20 Kasım 2023 tarih itibari ile sona ereceği açıklandı. Farklı kadroda alım...

Kamu Personel Alımı İş İlanları

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadro pozisyonlardan personel alımı yapacağını duyurdu. İşe alınacak olan personellerin belirlenmesi için onların başvuru alan kurum, başvuru sırasında ikamet şartının aranmadığını ve 81 şehirden başvuruların kabul edileceğini açıkladı. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarına ve şartlarına haberimizde yer verilmiştir.

Personel Alımı İş İlanı Başvuru Şekli ve Tarihi

Resmi Gazete de yayınlanmış olan güncel müracaat kılavuzu incelendiğinde, personel alım ilanına başvuru yapacak olan adayların Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olması ve ilan yayın tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan ve kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan adaylardan yapılacaktır.
Sosyal güvenlik kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanmıyor olmanız istenmektedir.

Adayların lisans düzeyinde aktüerya, aktüerya ve risk yönetimi, endüstri bilimleri, endüstri sistemleri mühendisliği, endüstri ve sistem mühendisi, ekonometri, finansal ekonometri, istatistik ve ekonometri, istatistik, matematik, istatistik ve bilgisayar bilimleri, işletme mühendisliği, matematik, matematik mühendisliği, bankacılık ve sigortacılık, sigortacılık, sigortacılık ve aktüerya bilimleri, sigortacılık ve risk yönetimi bölümlerinden birinden mezun olmuş olması gerekmektedir.

Ay ne zamanda bilgisayar mühendisi, bilgisayar bilimleri, bilgisayar mühendisliği, bilişim sistemleri mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, mekatronik mühendisliği bölümleri için de uygun kadrolara yer verildiği açıklanmıştır.

Memur Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere yapılacak olan bu alan ilanı için başvurular 6 Kasım 2023 tarihi itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Son başvuru tarihi ise 20 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır.

Adaylar başvurularını, işe alım resmi kariyer internet sitesi CBİKO üzerinden online olarak yapacaklardır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum