SD Üniversite Hastanesi 66 Sağlık Personeli ve Memur Alımı

SD Üniversite Hastanesi 66 Sağlık Personeli ve Memur Alımı

Resmi Gazete ilanına göre Süleyman Demirel Üniversite Hastanesi 66 sağlık personeli alımı ve memur alımı yapıyor. Lise, MYO ve lisans mezunu olanların başvurusu kabul edilecek. Branş kadro başvuru şartları neler olduğu bilgileri haberimizde…

Süleyman Demirel Üniversite Hastanesi 66 sağlık personeli alımı ve memur alımı ilanları yayınlayarak başvuruları kabul ediyor. Kurum ilanına göre lise, MYO ve lisans mezunları başvuracak. Branş karşılığı olan kadrolara, o branş öğrenim durumundan mezun olması gerekmektedir.

Duvarcı, boyacı, aşçı, silahlı – silahsız koruma ve güvenlik görevlisi, tıbbi sekreter ve hemşire alımı olacak. Kamu güvenlik görevlisi alımı (KGG) şartlarını sizlere sunuyoruz. Diğer branşlar için aşağıda bulunan kılavuzu dikkatli inceleyiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

KGG Alımı:

1-Yükseköğretim Kurumlarının önlisans eğitimi veren herhangi bir bölümünden mezun olmak.

2-Son başvuru tarihi itibariyle 31 yaşından gün almamış olmak.

3-Son başvuru tarihi itibariyle Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmasına en az 1 (bir) yıl kalmış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartı ve sertifikasına sahip olmak. (Başvuru esnasında silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartı ve sertifikasını yüklemek zorundadır.)

4-Sağlık kuruluşundan belgelendirmek kaydıyla boyunun 165 cm den kısa olmaması, kilosunun ise cm cinsinden boy uzunluğunun son 2 rakamının 15 fazlasından fazla, 10 eksiğinden az olmaması (örneğin: boy uzunluğu 170 cm ise kilosu en fazla 70+15=85 kg ve en az 70-10=60 kg olmalıdır) gerekmektedir. (Boy, kilo bilgilerinin yer aldığı sağlık raporunun (tek tabip raporu yeterli olacaktır) başvuru esnasında sisteme yüklenmesi zorunludur.)

5-Görevini yapmasına engel olabilecek seviyede vücut ve akıl hastalığı ile ilgili engeli bulunmadığını ve bedensel engeli olmadığını (şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede (yüz) kalıcı iz, uzuv noksanlığı, kekemelik vb.) sağlık kurulu raporu ile belgelendirmek. (Atanmaya hak kazandığı takdirde tam teşekküllü bir hastaneden tam teşekküllü sağlık kurulu raporu istenecektir.)

6-Alkol, uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanımı nedeniyle tedavi görmüş veya görüyor olmadığını belgelendirmek. (Atanmaya hak kazandığı takdirde sağlık kurulu raporu ile belgelendirmesi istenecektir.)

7-Vücudun görünür yerlerinde (el, kol, boyun, yüz gibi) dövmesi bulunmamak.

8-Üniversitemizin tüm yerleşkelerinde iç ve dış mekânlarda, gece ve gündüz, hafta içi ve hafta sonu vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu bulunmamak.

Hastane Personel Alımları

Adaylar 03-19 Nisan 2024 tarihleri arasında e-Devlet Kapısı üzerinden “Süleyman Demirel Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden e-Devlet şifreleri ile giriş yaparak başvuruda bulunabilecek olup şahsen, posta veya diğer yollarla yapılan başvuralar kabul edilmeyecektir. Isparta iş ilanları olarak açıklandı.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.