Sabiha Gökçen Havalimanı Büro Memuru Alımı İŞKUR'da Başladı

Sabiha Gökçen Havalimanı Büro Memuru Alımı İŞKUR'da Başladı

Sabiha Gökçen havalimanı tarafından İŞKUR'da iş ilanları yayınladığı ve başvuruları başladı. Büro Memur alımı yapacağını duyuran Sabiha Gökçen havalimanı iş ilanları için haberimizi okuyabilirsiniz...

İŞKUR personel alımı kapsamında Sabiha Gökçen havalimanı tarafından bir Roma ömrü alımı yapılacağı ilan edildi. Başvuruları İŞKUR'da başladı. Sabiha Gökçen havalimanı büro memuru alımı yapıyor.

Sınırlı Sorumlu İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Taşıma Ve İşletme Koop. Alım yapacağını duyurdu ve alımı yapılacak il olarak İstanbul seçildi. Alım kontenjanı ise 1 kontenjan oldu. Nitelik olarak ise çalışacak kişilerin daimi olarak görev yapacakları belirlendi.

İŞKUR İş İlanları Başvurusu Nasıl Yapılır

İŞKUR sistemine giriş yapan adaylar başvuru şartları kısmında yer alan iş ilan numaralarını İŞKUR'a arattıktan sonra ekrana gelen ilan ile online olarak elektronik ortamda yalnızca başvuru yapabilecek olup farklı yollar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

İŞKUR kamu personeli alımı iş ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar için başvurular yalnızca İŞKUR üzerinden yapılabilecektir.

Adaylar için başvurular alınmaya başlamış olup en geç başvurular 12 gün içerisinde yani 1 Kasım 2022 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir. Başvuru son günü 1 Kasım 2022 tarihi saat 23.59'dan sona erecektir.

Kurum Açıklaması “Gelen telefonlara bakmak, fotokopi, yazı işleri ve yıllık izinler gibi işleri yapabilecek engelli personel aramaktayız.

CV 'nizi İŞKUR sisteminde yer alan mail adresine gönderebilirsiniz.

Personel Alımı Başvuru Şartları

% 40 ve üzeri engelli raporu olmak.

En az ön lisans en fazla lisans mezunu olmak gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen şartlara sahip olan adaylar başvuruda gerekli olan her koşulu sağlayıp İŞKUR üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

İŞKUR sistemine giriş yapan adaylar için iş ilan numaraları olarak 00007070792 belirtilmiştir. Bu ilan numarası ile adaylar İŞKUR üzerinden başvuru bilecektir. Herhangi farklı bir yol belirtilmemiştir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum