Polisevi Öğretmenevi ve Üniversite Hastanesi Kamu Personeli Alımı

Polisevi Öğretmenevi ve Üniversite Hastanesi Kamu Personeli Alımı

İŞKUR ilanları Polisevi, Öğretmenevi ve Üniversite Hastanesi kamu personeli alımı yapılacağı yayınlandı. Aktif olarak başvuruları devam ediyor. En az ilkokul mezunu adaylar KPSS şartı olmadan ilanlara nasıl başvuru yapacak.

Kamu Kurum ve Kuruluşları İŞKUR ilanları üzerinden personel alımı yapmaya devam ediyor. Polisevi, Öğretmenevi ve Üniversite Hastanesi kamu personeli alımı ilanları yayınlayarak başvuruları almaya başladı.

Adaylar en az ilkokul mezunu olması ve KPSS şartı aranmayan ilan olarak sunulmuştur. Başvuruları sadece Türkiye iş kurumu üzerinden 31 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar alınmaktadır. Ankara Kalecik Öğretmenevi, Van Polisevi ve Malatya İnönü Üniversitesi ilanı yayınlayan kurumlardır.

VAN Polisevi Şube Müdürlüğü Kamu Personeli Alımı

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az lise mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak. 40 yaşını doldurmamış olmak, erkek adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını Vali Mithatbey Mah. İskele Cad. No:43 İpekyolu/VAN adresine şahsen müracaat edip yapabileceklerdir. İŞKUR üzerinden aşçı alımı için 00006230639 iş ilan no numarası üzerinden kasap alımı için 00006230584 iş ilan numarası üzerinden yapabileceklerdir. Başvurular 26 Ağustos 2021 tarihinde başlamış olup 31 Ağustos 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

Malatya İnönü Üniversite Hastanesi Personel Alımı İlanı

İnönü Üniversitesi 6 makine teknolojisi teknisyeni, 7 elektrik teknisyeni, 1 ahşap doğrama teknolojisi teknisyeni, 1 sıvacı, 2 kepçe operatörü, 4 inşaat boyacısı, 1 ahşap çatı ustası, 3 beton parke ve bordür taşı döşeme işçisi, 1 fayans, seramik ve karo döşemecisi alımı ile beraber toplam 26 kamu personeli alımı yapıyor. Adaylar Malatya şehrinde ikamet ediyor olması gerekiyor. İŞKUR’a giriş yaparak alım şehrine Malatya yazma yöntemi ile ilanlara ulaşacaklardır.

Ankara Kalecik Öğretmenevi ilanı

Kalecik Öğretmen evi müdürlüğüne yapılacak olan bu kamu alımında; Mutfak Görevlisi olarak alınacak personellerin en az ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek en az 18 yaşından büyük olması, tercihen adayların Kalecik ikametli olması şartları bulunmakta olup İŞKUR iş ilan numarası 00006222640 olarak yayınlandı.

Şoför alımı olarak çalıştırılacak personellerden 1 kişi kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması, B sınıfı ehliyeti bulunması gerekmektedir. İŞKUR iş ilan numarası 00006222519 olarak yayınlanmıştır.

Şoför alımı olarak alınacak diğer 1 kişinin ise E sınıfı ehliyeti bulunması ve beş yıl deneyimi bulunması şartı bulunmaktadır. Başvuru için iş ilan numarası 00006222545 olarak yayınlandı.

Aşçı yardımcısı alımı olarak alınacak personel adaylarının en az ilkokul mezunu olması, kadın erkek 18 yaşından büyük olmaları, Kalecik ikametli olmaları şartları bulunmaktadır. Başvuru için İŞKUR ilanı numarası 00006222557 olarak verilmiştir.

31 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar başvuru yapılması istenmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum