Polisevi KPSS’siz en az ilkokul mezun 14 personel alımı ilanları

Polisevi KPSS’siz en az ilkokul mezun 14 personel alımı ilanları

İŞKUR üzerinden yayınlanan 3 farklı ilanda polisevi müdürlüğü 14 personel alımı yapacağını duyurdu. KPSS’siz ve en az ilkokul mezunu adaylar bu alıma nasıl başvuru yapacak? Polisevi personel alım başvuru genel şartları neler?

İŞKUR iş ilanları ile Polisevi Müdürlüğü 14 personel alımı yapıyor. KPSS’siz alıma kimler hangi şartlarda başvuru yapabilecek. Muğla Fethiye Polisevi İşletmeciliği ilanına başvurular nasıl yapılacak?

Başvuru yapacak adaylar 25 Mayıs 2021 tarihi bitimine kadar aşağıda unvan karşılığında verilen iş ilan numaraları ile birlikte elektronik olarak yapacaklar. Şahsen veya posta yolu ile başvuru kabul edilmeyecek.

Bulaşıkçı alımı 2 kişi için şartlar: en az ilkokul mezunu olması talep edilmiştir. Yaş 18 en az olarak açıklanmış olup üst yaş sınırı verilmemiştir. MEB onaylı hijyen belgesi istenecektir. İş deneyimi var ise SGK belge dökümü olarak adaylar sunabilir. Başvuruları 00006034305 iş ilan numarası ile yapılacak.

Izgara ustası alımı 2 kişi için başvuru şartları: ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. KPSS bulunmayan ilanda adli sicil kayıt belgesi olumlu olanların başvurusu alınacak. MEB hijyen belgesi olması gerekmektedir. 00006034328 İŞKUR iş ilanları numarası ile başvuru yapılması gerekmektedir.

Servis komisi alımı 10 kişi için başvuru koşulları: ilköğretim, ortaöğretim, lise, önlisans veya lisans mezunu adaylar bu alıma başvuru yapabilecek. Varsa iş deneyim belgeli ve hijyen sertifikası olanların başvurusu alınacak. Adaylar başvurularını 00006034337 İş Kurumu numarası ile yapacak.

Başvuru yapan adaylar arasından Noter Kura çekimi yapılacak. Noter kurası 26 Mayıs 2021 tarihinde Muğla Fetiye 4. Noterinde saat 16-17 arasında yapılacak. bu alımlara Muğla ikameti olanlar başvuru yapabilecek. İşe alınacaklara asgari ücret ödemesi yapılacak.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.