Polisevi İl Emniyet Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı İŞKUR’da Başladı

Polisevi İl Emniyet Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı İŞKUR’da Başladı

İŞKUR ilanları üzerinden İl Emniyet Müdürlüğü Polisevi sınavsız kamu işçi alımı yapacağını yayınladı. Yayınlanan ilana göre en az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecek. KPSS şartı aranmadan başvuru kabul ediyor.

Polisevi İl Emniyet Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı Duyurusu

İŞKUR iş ilanları arasında Aydın İl Emniyet Müdürlüğüne sınavsız kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. En az ilkokul mezunu adaylar başvurularını nasıl yapacağını paylaştı.

İŞKUR İlanları Polisevi Başvuru Şekli

Adaylar başvurularını 11 Ekim 2021 ile 15 Ekim 2021 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden 00006338896 numarası ile yapılacak. Elektronik ortamda başvuru kabul edecektir.

Başvuru Genel ve Özel Şartları

En az ilkokul (lise önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilir) mezunu olması gerekiyor. Kamu kurumlarından mahrum olmaması, adli sicil kaydının temiz olması ve SGK dökümü ile deneyimli olduğunu belgelemesi gerekiyor.

Adaylardan İstenen Belgeler

En az ilköğretim mezunu olduğuna dair eğitim durumunu gösterir belge isteniyor. Adli sicil kaydı belgesi gerekiyor. Kalfalık belgesi ve SGK hizmet dökümü (deneyim tespiti için) gerekmektedir. Kazanan kişiden sağlık kurulu raporu istenecektir.

Noter Kura Tarihi ve Adresi

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğünde 20 Ekim 2021 tarihinde saat 14:00 ile 15:00 arasında noter kurası çekilecek. Aydın il ve İlçelerinde ikamet edenlerin başvurusu kabul ediliyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.