Polisevi 3 Yeni İş İlanı! MEB İşçi Alımı İlanları

Polisevi 3 Yeni İş İlanı! MEB İşçi Alımı İlanları

Emniyet Genel Müdürlüğü 3 yeni iş ilanı yayınladı. EGM işçi alımı başvuruları 14 Mayıs 2024 tarihi bitimine kadar işlem yapılacak. İŞKUR elektronik başvuru ilan numaraları haberde sunuldu. EGM Polisevi ilan bilgileri şöyle…

EGM Polisevi işçi Alımı Yeni İş İlanları

Emniyet Genel Müdürlüğü 3 yeni iş ilanları yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. Adaylar en az ilkokul mezunu olması gerekiyor. İŞKUR ilan numaraları aşağıda sunuldu. Adaylar verilen ilan numaraları ile elektronik olarak başvuru 14 Mayıs 2024 tarihi bitimine kadar kabul ediyor.

Servis elemanı alımı 2 kişi 00008277545 İŞKUR iş ilan numarası ile başvuru alacak.

Bulaşıkçı alımı 1 kişi 00008277365 İŞKUR ilanları numarası ile yapılacak.

Temizlik görevlisi alımı 1 kişi 00008277194 iş ilan numarası ile başvuru kabul edecek.

Polis evi Şube Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren otel bölümü kat temizlik işleri, oda temizlik işleri, genel kullanıcı temizlik işleri yapılacaktır.

Askerliğini yapmış veya muaf olması.

Hijyen belgesi tercih sebebidir.

18-30 yaş arasında olması gerekiyor.

Temizlik görevlisi olduğuna dair iş deneyimi olması tercih sebebidir.

Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde (ADNKS) kayıtlı olan yerleşim yeri adresi dikkate alınır. İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde yerleşim yeri adresini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu kabul edilmez. Adres değişikliklerinde adayların e-Devlet üzerinden veya Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Yerleşim Yeri Bilgileri Raporunda kayıtlı olan taşınma tarihi esas alınır. İkametini talebin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Yerleşim Yeri Bilgileri Raporunu İŞKUR birimlerine ibraz etmeleri halinde ilgili ilana başvuruları yapılır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınma işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile ilanı veren kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

Siirt iş ilanları olarak erişime açıldı.

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.