Pamukkale Üniversitesi 76 Sağlık Personeli ve Memur Alımı

Pamukkale Üniversitesi 76 Sağlık Personeli ve Memur Alımı

Pamukkale Üniversitesi, 31 Ağustos 2023 tarihli Resmi Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre 76 sağlık personeli ve memur alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan bu alım yapılacaktır.

Üniversite İş İlanları

Pamukkale Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadro ve pozisyonlarda 76 sağlık personeli ve memur alımı yapacağını duyurdu.

Lise, önlisans ve lisans mezunları için uygun kadroda yapılacak olan alımlar için öğrenim şartına göre kontenjanlar açıklanmıştır. İşte detayları:

Lise: 7 Teknisyen, 3 Bahçe Bakım Personeli, 1 Şoför, 16 Basit Bakım Onarım prsoneli, 1 Isıtma Temizlik Personeli,

Önlisans: 1 Röntgen Teknisyeni, 1 Sağlık Teknikeri, 1 Büro Personeli, 24 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,

Lisans: 1 Diğer Sağlık Personeli, 1 Sağlık Fizikçisi, 1 Spor Uzmanı, 5 Mühendis, 8 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

KPSS Puan Şartı Var

Üniversite Rektörlüğü tarafından yayımlanmış olan güncel müracaat kılavuzuna göre alımlar için KPSS puan şartı aranacaktır. Müracaat etmek isteyen adayların 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavı için lisans mezunlarının P - 3, lise mezunlarının P - 94 ve önlisans mezunlarının ise P - 93 puan türünde en az 60 puan almış olması gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı Müracaat Şartları Nedir?

İlana müracaat etmek isteyen adayların başvuru yapmak istediği kontenjana uygun bir şekilde öğrenim düzeyine gelmiş olması gerekmektedir. Görevinizi yapmanızı engel sağlık probleminin olmaması ve vardiyalı çalışma sistemine uygunluk göstermeniz istenmektedir.

Adayların kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması ve ilanın yayım tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış olması istenmektedir. Yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan ve herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmayan kişilerden alım gerçekleşecektir.

Personel Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Pamukkale iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan bu ilana müracaatlar 31 Ağustos 2023 tarihi itibariyle başlamış olup, 14 Eylül 2023 tarihi itibariyle sona erecektir. Başvurularınızı Pamukkale Üniversitesi Rektörlük Personel Daire Başkanlığına bizzat yapmanız istenmektedir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.