Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Devlet Kurumu Başvurusu 25 İle 31 Mayıs

Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Devlet Kurumu Başvurusu 25 İle 31 Mayıs

Balıkesir Bandırma 17 Eylül Üniversitesi devlet kurumu olarak 10 özel güvenlik görevlisi alımı yapacağını ilan etti. Güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları arasında neler bulunuyor. 25 ile 31 Mayıs başvuruları nasıl olacak? İŞKUR başvuruları nasıl yapı

İŞKUR Balıkesir Bandırma 17 Eylül Üniversitesine 10 özel güvenlik görevlisi alımı yapacağını yayınladı. Devlet kurumu güvenlik görevlisi alımı başvuru şartları ile birlikte şeklini sundu.

Başvuru yapacak adaylar Türkiye İş Kurumu üzerinden verilen ilan numaraları ile birlikte başvurularını yapabilecek. Son başvuru tarihi 31 Mayıs 2021 olarak açıklanmıştır.

Noter kura tarihi ve saati; Kura işleminin 1 Haziran 2021 tarihinde saat 11.00 da Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Prof. Dr. Fuat Sezgin konferans salonunda yapılacak.

Güvenlik Görevlisi alımı 2 kişi için başvuru şartları; en az lise (ortaögretim) mezunu olmak. Özel güvenlik eğitim sertifikasına/belgesine sahip olmak. 1.01.1981 ve sonrası doğumlu olmak. Güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamak. İç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Erkek adayların başvurusu kabul edilecek. Başvuru yapacaklar 00006040564 iş ilan numarasını kullanacaktır.

Güvenlik görevlisi alımı 8 kişi için şartlar: adaylar 18 ile 41 yaş arasında olması, en az lise mezunu olması, özel güvenlik kartına sahip olması, iç veya dış mekanda görev yapabilir durumda olması ve en az B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması gerekmektedir. İŞKUR 00006040627 başvuru numarası olarak ilan edilmiştir.

Başvuruları 25 ile 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında Balıkesir Bandırma Susurluk ilçesinde ikamet edenler arasından alınacak.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.